Ve čtvrtek 19.9.2019 proběhlo za krásného podzimního počasí první kolo olympiády škol v orientačním běhu ročníku 2019/2020.

Závod proběhl v okolí Církevní základní školy, které tímto děkujeme za poskytnutí zázení a spolupráci při organizaci závodu.

Při závodě došlo nedopatřením k tomu, že startovací hodiny a hodiny měřící doběhový čas byly vzájemně posunuty o 3 minuty, proto byly všem závodníkům k jejich doběhovým časům připočteny tři munuty. Tato skutečnost neměla žádný vliv na pořadí závodníků ani na pořadí závodu škol. 

Po prvním kole jsou na průběžném prvním místě se shodným počtem 113 bodů dvě školy, a to Základní škola Emila Zátopka a základní škola z Okružní ulice z Jižních Svahů, Třetí místo a 78 bodů patří malenovické základní škole z ulice Komenského. Odtupy dalších škol nejsou nijak veliké, takže závod škol bude určitě zajímavý. Podrobné výsledky naleznete v souboru níže. 

Další podzimní kolo závodu se uskuteční ve čtvrtek 10. 10. 2019 s centrem u salesiánského kostela Panny Marie na Jižních Svazích. Podrobnější pokyny jsou v přiloženém souboru.

media/files/soubory2019/Vysledky_I.kolo.xls

media/files/soubory2019/Pokyny_II._kolo.pdf

 

 

Pořádáme

Český pohár, Žebříček A, Žebříček B Morava a World Ranking Event

klasická/krátká trať

10.-11. 9. 2022

Rusava

Přihlášení

Strava