Stejně jako v minulých letech, i letos se v Anketě volí „po oddílech”, kdy každý klub, oddíl či kroužek (dále jen „oddíl”) registrovaný v ČSOB má přiděleno hlasovací právo s 1 až 5-ti násobnou bodovou hodnotou dle své členské základny uvedené v Adresáři ČSOB 2006. My patříme v kategorii k oddílům s "největší" vahou hlasu. Jaký je Váš názor? Nejpozději 15.11. se musí odeslat hlasovací lístek.{mos_sb_discuss:5}

Hlasování je samozřejmě dobrovolné, jeden oddíl má však právo hlasovat pouze 1x. I letos proběhne hlasování prostřednictvím e-mailů!!  Uzávěrka hlasování do Ankety je stanovena na úterý 15.11. 2006.

            Anketa je rozdělena na jednotlivá sportovní odvětví, takže se volí zvlášť „pěší“ orientační běžci, zvlášť lyžařští a zvlášť jezdci MTBO. V každém odvětví se hodnotí muži a ženy (resp. též junioři a juniorky) společně, do hodnocení ankety budou po sečtení všech včas došlých a platných hlasů zahrnuti pouze závodníci, kteří startovali za české reprezentační družstvo v roce 2006 na významných mezinárodních akcích. Celkem tedy můžete volit:

1/ pět nejlepších orientačních běžců ČR pro rok 2006

            kde pro Vás budou pravděpodobně rozhodující výsledky ze závodů

            - Mistrovství světa v OB v Dánsku, ME v Estonsku, závody Světového poháru

            - Juniorské mistrovství světa v Litvě

ale pomoci v rozhodování vám mohou pomoci třeba též výsledky reprezentantů na významných  domácích závodech, (Mistrovství ČR, Continental Cup, Hi-Tec Cup a pod.)

2/ tři nejlepší lyžařské orientační běžce ČR pro rok 2006

            kde naši nejlepší závodníci absolvovali především

            - Mistrovství Evropy v LOB v Rusku            - Juniorské mistrovství světa v LOB  v Rusku

3/ tři nejlepší jezdce MTBO v ČR pro rok 2006

            kde nejdůležitějším závodem bylo

-          Mistrovství světa MTBO ve Finsku

-          Mistrovství Evropy v Polsku

            Kromě výše uvedených kategorií, jejichž výsledky mají ve svých rukou oddíly ČSOB, se na slavnostním večeru budou vyhlašovat také:

Ø „Junior a dorostenec roku”, jejichž držitele vybere tajným hlasováním mezi juniorskými a dorosteneckými závodníky na základě výsledků hlavních závodů mezinárodní i domácí sezóny OB skupina expertů z řad reprezentačních trenérů, vedoucích osobností ČSOB a zkušených O‑běžců, vybraná organizátory Ankety.

Ø „Výkon roku”, jež bude vybrán sekcí novinářů píšících o OB, LOB, MTBO, kteří rozhodnou, který z letošních výkonů našich reprezentantů zasluhuje toto prestižní ocenění.

 Slavnostní vyhlášení Antety o nejlepší orientační sportovce ČR se uskuteční při společenském večeru dne 8.12. 2006 od 19:00 hod. v České Lípě v kulturním domě Krystal v režii firmy ASTERA s.r.o.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava