• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Oddíl Zahraniční úspěchy
Změna: 04. Únor 2013

2012

  • Hana Hančíková - 4. místo dlouhá trať - Mistrovství Evropy LOB (Ukrajina)
  • Alois Láznička - 5. místo - Mistrovství světa veteránů (Německo)
  • Jiří Hradil - 5. místo celkově - Světový pohár MTBO
  • Hana Hančíková - 5. místo štafety - Mistrovství Evropy LOB (Ukrajina)
  • Jiří Hradil - 8. místo sprint - Mistrovství světa MTBO (Maďarsko)
  • Jiří Hradil - 9. místo klasická trať - Mistrovství světa MTBO (Maďarsko)
  • Hana Hančíková - 10. místo sprint - Mistrovství Evropy LOB (Ukrajina)
  • Hana Hančíková - 17. místo krátká trať - Mistrovství Evropy LOB (Ukrajina)

2011

  • Jiří Hradil - 1. místo štafety - Mistrovství Evropy MTBO (Rusko)
  • Jiří Hradil - 2. místo sprint - Mistrovství světa MTBO (Itálie)
  • Jiří Hradil - 2. místo štafety - Mistrovství světa MTBO (Itálie)
  • Jiří Hradil - 2. místo sprint - Mistrovství Evropy MTBO (Rusko)
  • Hana Hančíková - 4. místo klasická trať - Mistrovství světa LOB (Švédsko)
  • Jiří Hradil - 5. místo krátká trať - Mistrovství světa MTBO (Itálie)
  • Hana Hančíková - 5. místo štafety - Mistrovství světa LOB (Švédsko)
  • Hana Hančíková - 5. místo smíšené štafety - Mistrovství světa LOB (Švédsko)
  • Jiří Hradil - 8. místo klasická trať - Mistrovství světa MTBO (Itálie)
  • Hana Hančíková - 8. místo štafety - Mistrovství Evropy LOB (Norsko)
  • Hana Hančíková - 12. místo krátká trať - Mistrovství světa LOB (Švédsko)
  • Hana Hančíková - 12. místo krátká trať - Mistrovství Evropy LOB (Norsko)
  • Hana Hančíková - 13. místo klasická trať - Mistrovství Evropy LOB (Norsko)
  • Hana Hančíková - 16. místo sprint - Mistrovství Evropy LOB (Norsko)
  • Hana Hančíková - 19. místo sprint - Mistrovství světa LOB (Švédsko)

2010

  • Jiří Hradil - 1. místo štafety celkově - Světový pohár MTBO
  • Jiří Hradil - 4. místo celkově - Světový pohár MTBO
  • Jiří Hradil - 4. místo klasická trať - Mistrovství světa MTBO (Portugalsko)
  • Jan Šidla - 4. místo klasická trať - Mistrovství světa veteránů (Švýcarsko)
  • Michal Smola - 5. místo štafety - Mistrovství světa (Norsko)
  • Michal Smola - 5. místo štafety - Mistrovství Evropy (Bulharsko)
  • Jiří Hradil - 11. místo krátká trať - Mistrovství světa MTBO (Portugalsko)
  • Michal Smola - 13. místo sprint - Mistrovství světa (Norsko)
  • Michal Smola - 15. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Bulharsko)
  • Jiří Hradil - 16. místo sprint - Mistrovství světa MTBO (Portugalsko)
  • Michal Smola - 17. místo sprint - Mistrovství Evropy (Bulharsko)
  • Michal Smola - 29. místo klasická trať - Mistrovství světa (Norsko)
  • Michal Smola - 43. místo celkově - Světový pohár

2009

  • Jiří Nečas - 1. místo štafety - Místrovství Evropy dorostu (Srbsko)
  • Jiří Hradil - 2. místo krátká trať - Místrovství světa MTBO (Izrael)
  • Jiří Hradil - 2. místo štafety - Místrovství světa MTBO (Izrael)
  • Jiří Nečas - 3. místo sprint - Místrovství Evropy dorostu (Srbsko)
  • Kateřina Hančíková - 4. místo štafety - Místrovství světa juniorů MTBO (Dánsko)
  • Jiří Hradil - 4. místo klasická trať - Místrovství Evropy MTBO (Dánsko)
  • Jiří Hradil - 6. místo sprint - Místrovství světa MTBO (Izrael)
  • Jiří Hradil - 8. místo sprint - Místrovství Evropy MTBO (Dánsko)
  • Jiří Hradil - 8. místo štafety - Místrovství Evropy MTBO (Dánsko)
  • Michal Smola - 11. místo krátká trať - Místrovství světa (Maďarsko)
  • Jiří Nečas - 12. místo klasická trať - Místrovství Evropy dorostu (Srbsko)
  • Hana Hančíková - 13. místo krátká trať - Mistrovství světa LOB (Japonsko)
  • Hana Hančíková - 14. místo klasická trať - Mistrovství světa LOB (Japonsko)
  • Kateřina Hančíková - 14. místo krátká trať - Místrovství světa juniorů MTBO (Dánsko)
  • Jiří Hradil - 15. místo krátká trať - Místrovství Evropy MTBO (Dánsko)
  • Hana Hančíková - 18. místo sprint - Mistrovství světa LOB (Japonsko)
  • Kateřina Hančíková - 18. místo klasická trať - Místrovství světa juniorů MTBO (Dánsko)
  • Kateřina Hančíková - 19. místo sprint - Místrovství světa juniorů MTBO (Dánsko)
  • Michal Smola - 27. místo štafety - Místrovství světa (Maďarsko)

2008

  • Hana Hančíková - 1. místo sprint - Mistrovství světa juniorů (Polsko)
  • Hana Hančíková - 1. místo krátká trať - Mistrovství světa juniorů (Polsko)
  • Hana Hančíková - 1. místo štafety - Mistrovství světa juniorů (Polsko)
  • Michal Smola - 1. místo klasická trať - Akademické mistrovství světa (Estonsko)
  • Michal Smola - 2. místo krátká trať - Mistrovství světa (Česká republika)
  • Michal Smola - 2. místo krátká trať - Akademické mistrovství světa (Estonsko)
  • Jiří Hradil - 2. místo sprint - Mistrovství světa MTBO (Polsko)
  • Jiří Hradil - 3. místo štafety - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Michal Smola - 4. místo štafety - Mistrovství světa (Česká republika)
  • Jiří Hradil - 4. místo sprint - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Michal Smola - 5. místo štafety - Mistrovství Evropy (Litva)
  • Michal Smola - 5. místo štafety - Akademické mistrovství světa (Estonsko)
  • Kateřina Hančíková - 8. místo sprint - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Kateřina Hančíková - 9. místo klasická trať - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Jiří Hradil - 10. místo klasická trať - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Jiří Hradil - 11. místo krátká trať - Mistrovství Evropy MTBO (Lotyšsko)
  • Hana Hančíková - 12. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Polsko)
  • Michal Smola - 13. místo klasická trať - Mistrovství světa (Česká republika)
  • Michal Smola - 14. místo krátká trať - Mistrovství Evropy (Litva)
  • Michal Smola - 18. místo celkově - Světový pohár
  • Michal Smola - 21. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Litva)
  • Jiří Hradil - 25. místo klasická trať - Mistrovství světa MTBO (Polsko)
  • Hana Hančíková - 30. místo celkově - Světový pohár LOB
  • Michal Smola - 48. místo sprint - Mistrovství Evropy (Litva)

2007

  • Hana Hančíková - 1. místo krátká trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Itálie)
  • Hana Hančíková - 1. místo klasická trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Itálie)
  • Hana Hančíková - 1. místo sprint - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rakousko)
  • Hana Hančíková - 2. místo štafety - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rakousko)
  • Hana Hančíková - 3. místo klasická trať - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rakousko)
  • Hana Hančíková - 3. místo štafety - Evropský pohár juniorů MTBO (Itálie)
  • Hana Hančíková - 4. místo štafety - Mistrovství světa LOB (Rusko)
  • Michal Smola - 7. místo klasická trať - Mistrovství světa (Ukrajina)
  • Hana Hančíková - 7. místo krátká trať - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rakousko)
  • Michal Smola - 9. místo štafety - Mistrovství světa (Ukrajina)
  • Hana Hančíková - 12. místo klasická trať - Mistrovství světa LOB (Rusko)
  • Hana Hančíková - 12. místo sprint - Mistrovství světa LOB (Rusko)
  • Michal Smola - 14. místo celkově - Světový pohár
  • Michal Smola - 15. místo sprint - Mistrovství světa (Ukrajina)
  • Hana Hančíková - 21. místo krátká trať - Mistrovství světa LOB (Rusko)

2006

  • Michal Smola - 1. místo klasická trať - Akademické mistrovství světa (Slovensko)
  • Dagmar Podmolíková - 2. místo klasická trať - Mistrovství světa veteránů (Rakousko)
  • Tomáš Krajča - 3. místo štafety - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Jiří Hradil - 3. místo štafety - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Hana Hančíková - 3. místo štafety - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rusko)
  • Jiří Hradil - 4. místo krátká trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Michal Smola - 4. místo klasická trať - Mistrovství světa (Dánsko)
  • Michal Smola - 4. místo štafety - Akademické mistrovství světa (Slovensko)
  • Michal Smola - 4. místo štafety - Mistrovství Evropy (Estonsko)
  • Michal Smola - 5. místo štafety - Mistrovství světa (Dánsko)
  • Hana Hančíková - 6. místo krátká trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Jiří Hradil - 7. místo dlouhá trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Tomáš Krajča - 8. místo dlouhá trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Barbora Hančíková - 8. místo štafety - Mistrovství Evropy MTBO (Polsko)
  • Michal Smola - 9. místo celkově - Světový pohár
  • Hana Hančíková - 9. místo dlouhá trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Hana Hančíková - 13. místo klasická trať - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rusko)
  • Tomáš Krajča - 13. místo krátká trať - Evropský pohár juniorů MTBO (Polsko)
  • Hana Hančíková - 14. místo sprint - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rusko)
  • Michal Smola - 14. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Estonsko)
  • Michal Smola - 17. místo krátká trať - Akademické mistrovství světa (Slovensko)
  • Michal Smola - 17. místo krátká trať - Mistrovství Evropy (Estonsko)
  • Hana Hančíková - 29. místo krátká trať - Mistrovství světa LOB juniorů LOB (Rusko)
  • Michal Smola - 40. místo krátká trať - Mistrovství světa (Dánsko)

2005

  • Barbora Hančíková - 8. místo štafety - Mistrovství světa MTBO (Slovensko)
  • Michal Smola - 24. místo celkově - Park World Tour
  • Michal Smola - 24. místo celkově - Světový pohár
  • Barbora Hančíková - 34. místo krátká trať - Mistrovství světa MTBO (Slovensko)

2004

  • Michal Smola - 1. místo štafety - Akademické mistrovství světa (Česká republika)
  • Michal Smola - 1. místo klasická trať - Akademické mistrovství světa (Česká republika)
  • Michal Smola - 2. místo krátká trať - Akademické mistrovství světa (Česká republika)
  • Michal Smola - 7. místo štafety - Mistrovství Evropy (Dánsko)
  • Michal Smola - 11. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Michal Smola - 35. místo krátká trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Michal Smola - 36. místo krátká trať - Mistrovství Evropy (Dánsko)
  • Michal Smola - 37. místo celkově - Park World Tour
  • Michal Smola - 38. místo celkově - Světový pohár
  • Eva Pekárková - 43. místo sprint - Mistrovství Evropy (Dánsko)

2003

  • Tomáš Dlabaja - 21. místo krátká trať - Mistrovství světa juniorů (Estonsko)
  • Michal Smola - 21. místo celkově - Park World Tour
  • Tomáš Dlabaja - 22. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Estonsko)
  • Michal Smola - 28. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švýcarsko)

2002

  • Tomáš Dlabaja - 5. místo štafety - Mistrovství světa juniorů (Španělsko)
  • Michal Smola - 7. místo štafety - Akademické mistrovství světa (Bulharsko)
  • Tomáš Dlabaja - 8. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Španělsko)
  • Michal Smola - 12. místo klasická trať - Akademické mistrovství světa (Bulharsko)
  • Michal Smola - 21. místo krátká trať - Akademické mistrovství světa (Bulharsko)
  • Michal Smola - 79. místo celkově - Světový pohár

2001

  • Michal Smola - 1. místo štafety - Mistrovství světa juniorů (Maďarsko)
  • Michal Smola - 3. místo krátká trať - Mistrovství světa juniorů (Maďarsko)
  • Michal Smola - 3. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Maďarsko)
  • Tomáš Dlabaja - 57. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Maďarsko)

2000

  • Michal Smola - 1. místo krátká trať - Mistrovství světa juniorů (Česká republika)
  • Michal Smola - 1. místo štafety - Mistrovství světa juniorů (Česká republika)
  • Michal Smola - 4. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Česká republika)

1995

  • Martin Sadílek - 5. místo štafety - Mistrovství světa (Německo)
  • Martin Sadílek - 25. místo klasická trať - Mistrovství světa (Německo)
  • Roman Horyna - 54. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Dánsko)
  • Roman Horyna - 102. místo krátká trať - Mistrovství světa juniorů (Dánsko)

1994

  • Tomáš Podmolík - 57. místo celkově - Světový pohár

1990

  • Pavel Žemlík - 14. místo klasická trať - Mistrovství světa juniorů (Švédsko)
  • Martin Sadílek - 50. místo klasická trať - Akademické mistrovství světa (Finsko)

1989

  • Martin Sadílek - 2. místo štafety - Mistrovství Evropy juniorů (Rakousko)
  • Martin Sadílek - 17. místo klasická trať - Mistrovství Evropy juniorů (Rakousko)
  • Tomáš Podmolík - 26. místo klasická trať - Mistrovství Evropy juniorů (Rakousko)

1988

  • Tomáš Podmolík - 2. místo štafety - Mistrovství Evropy juniorů (Bělorusko)
  • Tomáš Podmolík - 8. místo klasická trať - Mistrovství Evropy juniorů (Bělorusko)
  • Martin Sadílek - 30. místo klasická trať - Mistrovství Evropy juniorů (Bělorusko)

1986

  • Petr Višňa - 58. místo klasická trať - Mistrovství Evropy juniorů (Švýcarsko)

1983

  • Věra Volfová - 46. místo klasická trať - Mistrovství světa (Maďarsko)

1974

  • Olga Nejedlá - 28. místo klasická trať - Mistrovství světa (Dánsko)

1972

  • Naděžda Mertová - 3. místo štafety - Mistrovství světa (Československo)
  • Naděžda Mertová - 10. místo klasická trať - Mistrovství světa (Československo)
  • Jaroslav Hořínek - 42. místo klasická trať - Mistrovství světa (Československo)

1970

  • Svatoslav Galík - 3. místo štafety - Mistrovství světa (Německá demokratická republika)
  • Naděžda Mertová - 5. místo štafety - Mistrovství světa (Německá demokratická republika)
  • Naděžda Mertová - 12. místo klasická trať - Mistrovství světa (Německá demokratická republika)
  • Svatoslav Galík - 21. místo klasická trať - Mistrovství světa (Německá demokratická republika)
  • Věra Vozobulová - 22. místo klasická trať - Mistrovství světa (Německá demokratická republika)

1968

  • Jitřenka Ševčíková - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Jana Graubnerová - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Naděžda Mertová - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Jitřenka Ševčíková - 7. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Svatoslav Galík - 7. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Antonín Urbanec - 7. místo štafety - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Jana Graubnerová - 17. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Naděžda Mertová - 19. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Svatoslav Galík - 24. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Ludmila Kumbárová - 28. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)
  • Antonín Urbanec - 44. místo klasická trať - Mistrovství světa (Švédsko)

1966

  • Jana Graubnerová - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Ludmila Kumbárová - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Naděžda Linhartová - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Jindřích Novotný - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Svatoslav Galík - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Antonín Urbanec - 6. místo štafety - Mistrovství světa (Finsko)
  • Naděžda Linhartová - 17. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Svatoslav Galík - 23. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Ludmila Kumbárová - 24. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Eva Hohausová - 30. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Jindřích Novotný - 31. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Antonín Urbanec - 35. místo dlouhá trať - Mistrovství světa (Finsko)
  • Alois Láznička - 38. místo klasická trať - Mistrovství světa (Finsko)

1964

  • Jana Novotná - 6. místo štafety - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Ludmila Kumbárová - 6. místo štafety - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Eva Hohausová - 6. místo štafety - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Svatoslav Galík - 7. místo štafety - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Jindřich Novotný - 7. místo štafety - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Ludmila Kumbárová - 8. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Jana Novotná - 12. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Eva Hohausová - 26. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Jindřich Novotný - 35. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)
  • Svatoslav Galík - 50. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Švýcarsko)

1962

  • Jindřich Novotný - 29. místo klasická trať - Mistrovství Evropy (Norsko)

 

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?