быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Pořádáme Starší závody 2015 3. OŽ Barabáš Výsledky
16
Bře 15

Výsledky s mezičasy, kompletní výsledky v systému ORIS.

11.04.2015   Oblastní žebříček
D10C            2.00 km /  25 m /  9 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie   SKM0551  13.41   5. Matochová Adélka    TZL0552  37.22
  2. Pišová Adéla        LCE0551  23.20   6. Batani Valentina    TZL0551  48.29
  3. Mališková Kristýna  LCE0552  31.27      Bláhová Daniela     HLV0555   DISK
  4. Batani Valeria      TZL0550  33.52
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D12C            2.60 km / 105 m / 14 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar    LCE0351  24.42   7. Janků Daniela       LCE0350  86.18
  2. Chromá Karolína     LCE0353  32.14   8. Kolaříková Eliška   TZL0452  91.39
  3. Švidrnochová Eliška HAV0451  33.13   9. Šotová Anna         LCE      94.19
  4. Mrkvičková Ema      TZL0451  40.22      Sedlecká Bára       OTK0352   DISK
  5. Mudráková Eliška    LCE0352  40.39      Daňková Adéla       TZL0450   DISK
  6. Riesslerová Eliška  OTK0350  59.03
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D14C            3.20 km / 130 m / 16 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michael SKM0251  30.56   6. Kočová Halina       TZL0255  47.30
  2. Golová Tereza       VIC0162  32.13   7. Pišová Barbora      LCE0251  48.49
  3. Tichá Marie         TZL0253  34.27   8. Halová Romana       VIC0164  54.18
  4. Bednaříková Sára    LCE0252  34.49      Nevěřilová Kateřina LCE0254   DISK
  5. Tichá Julie         TZL0252  39.55
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D16C            3.50 km / 140 m / 19 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Slovenčíková Eliška VIC9959  40.39   4. Šabršulová Natálie  LCE0054  62.03
  2. Špendlíková Kamila  LCE0051  46.03   5. Müllerová Erika     OTK0050  66.38
  3. Ressová Tereza      LCE0052  50.05
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D18C            4.00 km / 190 m / 23 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanousková Renata   LCE9852  66.02      Zentrichová Daniela LCE9761   DISK
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D21C            4.80 km / 180 m / 28 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Firešová Markéta    ZBM9951  47.17   6. Řezaninová Iva      ZVS9250  83.56
  2. Nešporová Alžběta   TZL0051  61.45   7. Dovrtělová Gabriela TZL      93.18
  3. Stachoňová Barbara  ZBM8451  62.43      Bláhová Kateřina    HLV8451   DISK
  4. Mudráková Tereza    LCE7252  68.58      Spitzerová Petra    KVS8350   DISK
  5. Švaříčková Jana     6YC8851  72.56
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D35C            4.00 km / 190 m / 23 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Jana     JZL7351  49.20   5. Firešová Andrea     ZBM7353  63.07
  2. Dittrichová Andrea  SKM7750  51.55   6. Švidrnochová Hana   HAV7751  68.03
  3. Klímová Barbora     OTK7251  58.59   7. Chromčáková Jitka   JZL7850  69.09
  4. Kunzová Ivana       BBM7155  60.02   8. Okonkwo Magda       TZL      76.14
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D45C            3.50 km / 140 m / 19 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlažná Mirka        LCE5852  39.07   6. Maliňáková Eva      KVS6551  46.27
  2. Denysenko Tamara    38S6150  41.10   7. Pišová Hana         LCE7053  49.34
  3. Ferdusová Eva       LCE6461  42.09   8. Lázničková Marcela  TZL6751  61.12
  4. Cahlová Slávka      LCE5451  43.27      Lukůvková Lenka     KVS6850   DISK
  5. Jelínková Jana      TZL6556  45.36
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
D55C            2.80 km / 105 m / 15 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva        TZL5254  38.22   4. Jelínková Dagmar    TZL5757  62.28
  2. Strnadlová Zdeňka   SKM5557  41.22   5. Christovová Marie   SKM5851  64.41
  3. Trávníčková Jitka   KVS5651  55.07
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H10C            2.00 km /  25 m /  9 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Tobias      TZL0502  17.13   3. Gotz Dan            LCE      67.29
  2. Strakoš Ondřej      TZL0601  26.59
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H12C            2.70 km / 110 m / 15 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Novosad Pavel       TZL0404  33.16   4. Rohlík Zbyněk       KVS0301  59.38
  2. Graubner Tadeáš     13C      38.50      Veselý Jonáš        VIC0411   DISK
  3. Eichler Vít         TZL0401  42.13
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H14C            3.30 km / 140 m / 17 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Chovanec Václav     TZL0201  27.39   8. Janda Přemysl       TZL0103  50.26
  2. Grebík Radim        KVS0100  29.38   9. Smolka Roman        VIC0102  59.22
  3. Kundrata Jan        JZL0201  31.18  10. Koňařík Vít         SVS0200  60.50
  4. Volko Michal        VIC0204  37.02  11. Václavík Radek      LCE0202  62.56
  5. Bartík Filip        TZL0202  39.33  12. Pšenčík David       VIC0209  77.43
  6. Blank Noah          SKM0201  43.08      Kršák Jaroslav      VIC       DISK
  7. Pšenčík Jan         VIC0100  43.34
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H16C            3.90 km / 155 m / 20 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan      LCE0012  30.49   5. Turza Tomáš         LCE9912  42.36
  2. Müller Tomáš        OTK9901  38.51   6. Malý Vojtěch        VIC0005  45.06
  3. Panovec Kryštof     OTK0001  40.40   7. Hartman Vojtěch     TZL9904  62.03
  4. Bitto Maxim         LCE0003  40.49
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H18C            4.60 km / 190 m / 26 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvoníček Jan        SKM9801  60.32
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H21C            5.70 km / 240 m / 30 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Horyna Roman        LCE7602  38.38  13. Nejedlý Luděk       SKM7601  50.35
  2. Černocký Libor      LCE9803  44.10  14. Burkart David       VIC9602  52.13
  3. Žemlík Pavel        TUV7135  44.40  15. Šabatka Jan         SHK9001  55.44
  4. Kašpar Michal       TZL9308  44.43  16. Měrka Roman         VIC8308  63.10
  5. Dittrich Pavel      SKM7501  46.17  17. Volkov Alexander    38S8000  63.58
  6. Graubner Jan        TZL8236  46.37  18. Strachota Tomáš     NNN      75.18
  7. Cahel Marek         LCE8803  46.50  19. Kadlček Václav      NNN8901  76.07
  8. Holík Mario         SKM7702  48.11  20. Mutina Václav       BFM9301  80.27
  9. Zvoníček Josef      SKM9404  48.47  21. Kavan Jiří          SKM9402  90.10
10. Dvorský Vojtěch     SKM9401  48.48      Slezák Zdeněk       LCE8902   DISK
11. Krajcar Ivo         SKM9501  49.06      Stachoň Zdeněk      SKM8014   DISK
12. Bubela Tomáš        KVS8100  50.12
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H35C            4.60 km / 190 m / 26 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Martin         BBM7101  43.51   7. Müller Libor        OTK7201  54.58
  2. Zentrich David      OTK7101  48.22   8. Novosad Pavel       5QC7400  64.15
  3. Rytíř Michal        SKM7325  48.51   9. Pšenčík Radomír     VIC7207  74.06
  4. Pěček Martin        SKM7301  48.55      Jelínek Vít         TZL5102   DISK
  5. Vlček Roman         SKM7000  51.01      Novotný Petr        TZL6601   DISK
  6. Pěček Vítězslav     SKM7104  51.23
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H45C            4.40 km / 170 m / 23 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílek Martin      VIC6901  33.16   7. Otrusina Milan      EZL6205  64.21
  2. Vrubel Karel        TZL      44.48   8. Mizera Ladislav     ROV5301  65.01
  3. Žemlík Radim        KVS6401  48.37   9. Riessler Otto       OTK6800  79.31
  4. Černík Milan        KVS6501  52.48  10. Kunz Petr           OTK6910  92.22
  5. Piše Dušan          LCE6702  61.09      Peréz Esterán Jesus ROV6701   DISK
  6. Gola Miroslav       VIC6808  63.13
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H55C            3.90 km / 155 m / 20 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr        TZL4902  41.16   6. Peška Antonín       HLV4801  53.18
  2. Kršák Karel         VIC5902  43.05   7. Štěpáník Otakar     OTK5707  61.06
  3. Tomášek Pavel       OTK5800  45.46   8. Chromčák František  JZL5201  66.29
  4. Šidla Antonín       OTK4601  47.13   9. Wiedermann Jaroslav SKM4905  67.24
  5. Pěček Vítězslav     SKM4903  49.37      Maliňák Josef       SVS5501   DISK
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
H65C            2.80 km / 105 m / 15 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois      TZL3613  37.24   4. Koč Břetislav       MKP4400  60.49
  2. Šmakal Pavel        TZL4801  44.24   5. Šidla Jiří          OTK4001  63.50
  3. Kunz Antonín        OTK4729  49.23      Žemlík Ivan         SVS3801   DISK
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
HD10N           3.10 km /  95 m /  8 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Burkartová Sabina   VIC0658  31.11   5. Hrbáčková Michaela  LCE0751  62.04
  2. Pernička Václav     TZL0602  35.01      Kundrata Vít        JZL0700   DISK
  3. Pospíšilová Eliška  KVS0751  36.44  ms  Penner Tadeáš       TZL      25.39
  4. Uhlík Jan           TZL      43.01  ms  Pospíšilová Magdalé KVS9752  44.43
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
HDR             1.90 km /  45 m /  8 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Skýba Jakub Jan     LCE0701  19.22  31. Frkal Jiří          SKM1111  29.45
  2. Lázničková Alžběta  TZL0858  19.25  32. Matochová Anna      TZL      30.14
  3. Kavánková Martina   TZL      20.04  33. Linhart Adam        VIV0801  30.22
  4. Pernička Martin     TZL0800  20.49  34. Machů Radek a Elišk TZL      30.54
  5. Marušák Cyril       TZL      21.22  35. Novotný Vladimír    TZL      30.59
  6. Nekolová Lucie      LCE      21.27  36. Šimoníková Leona    LCE      31.20
  7. Novotný Miloš       TZL      21.57  37. Garajová Jana       LCE      31.23
  8. Kundratová Eva      JZL0950  22.37  38. Pekárek David       TZL1001  33.20
  9. Linhart Jakub       VIV0800  22.46  39. Škoda František     LCE7439  34.46
10. Hala Jaromír        VIC0606  23.24  40. Koč Juraj           TZL      35.26
11. Slováček Ondřej     TZL      23.42  41. Graubner Mikuláš    13C      36.33
12. Vlk Jakub           TZL06    24.09  42. Koňařík Vojtéch     SVS0701  39.16
13. Hubáčková Kristýna  LCE      24.11  43. Palasová Barbora    AZL1077  43.48
14. Vašíčková Tereza    LCE      24.16  44. Vodák Tadeáš        TZL      44.01
14. Uhlíková Michaela   TZL      24.16  45. Marková Michaela    VIC0850  44.31
16. Juráková Alžběta    LCE      24.17  46. Kurfurst Matyáš     TZL      44.58
17. Hála Zdeněk         VIC      25.18  47. Kurfurstová Anežka  TZL      45.12
18. Dittrich Matouš     SKM1000  25.24  48. Navrátil Daniel     JZL0900  46.17
19. Slováková Markéta   TZL      25.25  49. Navrátil Jáchym     JZL1100  46.35
20. Pěček Jakub         SKM0700  25.29  50. Svoboda Tobias      TZL      47.11
21. Plačková Adéla      TZL      25.47  51. Nešporová Viktorie  TZL      47.31
22. Václavíková Lucie   TZL      25.48  52. Černý Jan           TZL      49.57
23. Palas Jan           AZL0543  25.49  53. Smola Jakub         TZL      49.59
24. Kusák Alexander     EZL      27.04  54. Novosadová Klára    5QC0950  50.34
25. Svobodová Sára      TZL      27.18  55. Šidla Dalibor       TZL      53.15
26. Klímová Markéta     OTK0950  27.46  56. Zlatník Eliáš       TZL      58.21
27. Kovaříková Alena    LCE      27.54      Mašláňovi Ema Proko TZL       DISK
28. Londinová Elena     LCE      27.57      Vyoralová Šárka     VIC0950   DISK
29. Suchý Adam Martin   TZL      28.00      Marková Tatiana     VIC1060   DISK
30. Švidrnochová Nela   HAV0950  29.07
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
P               2.30 km /  95 m /  9 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Podhajský Jaroslav  TZL      16.09  16. Hrbáček Filip       LCE0501  38.16
  2. Tomeček Tomáš       HLV9836  21.45  17. Láznička Jan        TZL9405  38.21
  3. Rohlík Jan          KVS9801  22.16  18. Sedlecká Anna       OTK0150  38.35
  4. Černín Lukáš        SVS0201  23.58  19. Hrbáčková Karla     LCE      39.46
  5. Čelůstka Milan      XX9      24.06  20. Pospíšil Radim      KVS7200  40.10
  6. Drgová Lenka        TZL9151  25.14  21. Pospíšilová Lenka   KVS7150  41.31
  7. Holubcová Marcela   EZL6251  26.21  22. Šurá Hana           LCE      50.42
  8. Mokrá Pavla         VIC7857  26.37  23. Král Martin         TZL      59.16
  9. Pěčková Monika      SKM7350  28.28  24. Musilová Vladimíra  TZL      65.08
10. Holubec Jakub       EZL9609  31.03      Strakoš Filip       TZL       DISK
11. Holubec Václav      EZL0114  32.22      Uhlíková Magdaléna  TZL       DISK
12. Černín Adam         SVS0401  33.26      Výsmeková Marcela   LCE       DISK
13. Králík Michal       XX9      36.41      Krutilová Lenka     NNN       DISK
14. Jeřábková Lenka     TZL      37.52      Batani Hana         TZL7351   DISK
15. Tomeček Ladislav    HLV7137  38.03  ms  Háj Jakub a Monika  TZL8501  52.22
-------------------------------------------------------------------------------



11.04.2015   Oblastní žebříček
T               3.40 km / 220 m / 15 kontrol          tištěno 11.04.2015 13:47
-------------------------------------------------------------------------------
  1. Linhart Aleš        VIV7200  27.08   6. Špak Zdeněk         NNN      45.21
  2. Žaludek Jindřich    TZL      30.33   7. Řezanina Jakub      ZVS8900  49.03
  3. Cigoš Petr          TBM5602  33.38   8. Válek Jaroslav      EZL5213  57.23
  4. Otrusina Aleš       EZL6716  40.35   9. Stříteský Tomáš     SVS7400  62.28
  5. Řezanina Lubomír    ZVS6601  44.43  10. Škodová Štěpánka    LCE0852  95.40
-------------------------------------------------------------------------------

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen