• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Oddíl Uspořádané závody
Změna: 06. Říjen 2014

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

  • 26. června - MTBO český pohár krátká trať
  • 25. června - MTBO - MČR štafet
  • 19. května - Krajské finále Olympiády škol
  • 9. dubna - víceoblastní OŽ (Pohár města Zlína)
  • podzim/jaro - Olympiáda škol 2004/2005

2004

  • 19. - 20. června - ŽB Morava
  • 13. března - Vracovské duny 2004
  • pozdim/jaro - Olympiáda škol 2003/2004

2003

2002

2001

2000

1999

1998

1997

1996

  • 19. října - OŽ
  • 14. září - Pohár elity klasická trať (Pohár města Zlína)
  • 8. května - V máji s mapou
  • 7. - 8. dubna - Cena jarního Valašska

1995

1994

  • 24. září - OŽ
  • 21. května - ŽB Morava klasická trať (Pohár města Zlína)
  • květen - V máji s mapou
  • 9. dubna - Přebor Zlína - sprint

1993

  • 2. října - OŽ
  • 13. června - Pohár elity (Pohár města Zlína)
  • 29. května - Pohár zlínských škol
  • květen - V máji s mapou
  • 10. dubna - Přebor Zlína - sprint

1992

  • 31. května - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 8. - 9. května - V máji s mapou

1991

  • 28. září - OŽ
  • 25. května - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 9. - 11. května - V máji s mapou

1990

  • 20. - 21. října - Historický OB - scorelauf
  • 3. - 5. srpna - 3 dny OB Morava
  • 5. - 6. května - V máji s mapou

1989

  • 27. - 29. 12. - Kufrování s Dominem
  • 16. - 17. září - M ČSSR jednotlivců a štafet (Pohár města Zlína)
  • 8. - 9. května - V máji s mapou
  • 16. dubna - Okresní přebor štafet
  • 15. dubna - krajský žebříček

1988

  • 27. - 29. 12. - Kufrování s Dominem
  • 15. října - krajský žebříček
  • 15. května - celostátní žebříček (Pohár města Zlína)
  • 7. - 9. května - V máji s mapou

1987

  • 7. června - krajský žebříček (Pohár města Zlína)
  • 9. - 10. května - V máji s mapou
  • Kufrování s Dominem

1986

  • 7. června - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 9. - 11 května - V máji s mapou

1985

  • 9. - 11. května - 3 dny OB mládeže (Pohár města Zlína, V máji s mapou) 

1984

  • 30. června - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 5. - 6. května - V máji s mapou

1983

  • 29. - 31. července - 3 dny OB (Pohár města Zlína)
  • 8. - 9. května - V máji s mapou

1982

  • 26. června - národní žebříček (Pohár města Zlína)
  • 2., 8. - 9. května - V máji s mapou

1981

  • 21. června - štafety
  • 20. června - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 2. - 3., 9. května - V máji s mapou

1980

  • 18. - 19. června - M ČSSR jednotlivců a štafet (Pohár města Zlína)
  • 3., 10. - 11. května - V máji s mapou

1979

  • 24. června - štafety
  • 23. června - Československý pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 7. - 8., 13. května - V máji s mapou

1978

  • 21. května - NL Morava (Pohár města Zlína)
  • 7. - 8., 14. května - V máji s mapou

1977

  • 19. června - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 7. - 8. května - V máji s mapou

1976

  • 26. června - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)

1975

  • spartakiádní sraz
  • M ČSR

1974

  • 29. června - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 18. - 19. května - Přebor jihomoravského kraje jednotlivců a štafet
  • 16. května - Krajský přebor PO kroužků
  • Liga mládeže Gottwaldov - I. kolo

1973

  • 27. října - Liga mládeže Gottwaldov - II. kolo
  • 1. června - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • 25. května - Putovní zvonec
  • 13. května - Přebor okresu

1972

  • 21. října - Liga mládeže Gottwaldov - I. kolo
  • M ČSR noční
  • 1. července - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • Putovní zvonec

1971

  • 9. října - Liga mládeže Gottwaldov - I. kolo
  • 3. října - Československy pohár jednotlivců (Pohár města Zlína)
  • Putovní zvonec
  • 9. května - náborová akce s čs. sportem

1970

  • 18. října - Liga mládeže Gottwaldov
  • 10. října - celostátní žebříček (Pohár města Zlína)
  • 19. dubna - Putovní zvonec
  • 28. února - Liga mládeže Gottwaldov - II. kolo

1969

  • 18. října - Liga mládeže Gottwaldov - I. kolo
  • 5. října - federální žebříček (Pohár města Zlína)
  • 27. dubna - Liga mládeže Gottwaldov

1968

  • 6. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1967

  • 8. října - klasifikační (Pohár města Zlína)

1966

  • 25. září - Pohár gottwaldovských škol
  • 9. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1965

  • 28. října - Pohár gottwaldovských škol
  • 10. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1964

  • 4. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1963

  • 27. října - orientační maraton
  • 6. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1962

  • 7. října - žebříček (Pohár města Zlína)

1961

  • 8. října - klasifikační závod (Pohár města Zlína) 

1960

  • 9. října - klasifikační závod (Pohár města Zlína)

1959

  • 11. října - klasifikační závod (Pohár města Zlína)

1958

  • 19. října - klasifikační závod (Pohár města Zlína)

1957

  • 20. října - mezikrajové utkání (Pohár města Zlína)

1956

  • 14. října - Přebor Jiskra Gottwaldov (Pohár města Zlína)

1955

  • 23. října - Přebor Jiskra Gottwaldov (Pohár města Zlína)

1954

  • M ČSR
  • 14. listopadu - Pohár města Zlína

1953

  • 17. října - OB jednotlivců
  • 13. - 14. června - Okresní přebor Gottwaldov (Pohár města Zlína)

1952

  • 30. března - lyžařský OB
  • 6. - 7. září - Krajský přebor Gottwaldov (Pohár města Zlína)

1951

  • 20. - 21. října - Pohár města Zlína

1950

  • 21. - 22. října - Pohár města Zlína

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen