• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Aktuality Postřehy ze závodů

Postřehy ze závodů

23
Čer 14

Nádherné finále ve skalním městě, prakticky na pětníku. V takových terénech v Českém ráji se většinou již nemůže. K tomu přídavkem odpolední procházka v Adršpachu přes cestu závodního prostoru. 

Medaile jsme utržili tradičně pouze ve veteránech, ale odvezli jsme i pár pěkných umístění v mistrovských kategoriích.

Celý článek...
12
Čer 14

Velitelem výpravy jsem byl určen dva dny před odjezdem, ale nestěžuji si - Jirka v podstatě vše zařídil bezvadně a postaral se i o stany a čipy, takže jsem přišel prakticky k hotovému.

Celý článek...
19
Kvě 14

„Nejlepší žena je moje žena,“ říkává Podmol na schůzích. Tohle tvrzení bude určitě platit i v budoucnu (minimálně na ulici Pod Rozhlednou), ale možná už tahle věta nebude moct být součástí hodnocení dospělých závodnic. V článku o áčkových závodech se můžete dočíst, kdože to Dagmaře šlape na paty a jak těsně s ní srovnává krok.

Celý článek...
15
Kvě 14


10. a 11. května se náš oddíl zúčastnil závodů v Horních Temenicích  u Šumperku.
Jelo se mikrobusem a jedním autem. Chtěl bych upozornit všechny členy oddílu na pravidla přihlašování na závody, které opět sepsal v oddílové poště Jirka Novotný, ušetříte tím spoustu práce při plánování dopravy.

Celý článek...
12
Kvě 14

V posledních několika letech šla oblíbenost Nočního mistrovství a tréninků v našem oddíle od desíti k pěti. Poslední řádnou účast mělo MČR Noční Orlovy a o rok později ještě MČR Noční Ruprechtov nejspíš proto, že byli docela blízko, zatímco na Pražské a Jičínské se nikomu moc nechtělo. Tradičně jsem dělala vedoucí i letos a proto teď přináším článek.

Celý článek...

Strana 1 z 22

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen