• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Aktuality Postřehy ze závodů

Postřehy ze závodů

22
Lis 15

Tentokrát v Uhrech. V pusztě téměř až na rumunsko-srbských hranicích. 

Celý článek...
25
Říj 15

V sobotu 24.10. za mlhavého rána vyrazil autobus plný zlínských nadějí a matadorů na poslední vizovský oblasťák na Dešném, aby na konci sezóny zúčtovaly se svými oblastními kolegy. A že to bylo stylové zakončení !

Celý článek...
10
Zář 15

Tak máme za sebou poslední "béčkový" žebříček, tentokrát pod taktovkou SK Prostějov. Jak bylo? No přece fajn! V sobotu slunečno, rychle, sem tam zarosteně, úspěšně... v neděli velmi větrno, podmračeno, studeno, ale také rychle, zajímavě a úspěšně :-).

Celý článek...
24
Čer 15

Ve své kategorii zvítězil Lojzík s velkým náskokem 

Celý článek...
21
Kvě 15

Byl jsem opět po roce poctěn možností vést oddílovou výpravu na béčkové závody, ale nebyl jsem na to sám - díky trenérkám Hance a Evině jsem měl perfektní podklady pro prezentaci.
Závody byly v nádherném horském prostředí na dohled Lysé hory (paní řidička v sobotu neodolala a udělala si výšlap, zatímco my jsme se potili na trasách závodu) a i počasí nám přálo. V noci na neděli se sice ochladilo a pršelo, celý den se pak po obloze honily mraky, ale už jsme prakticky nezmokli.
Tratě byly fyzicky náročnější, ale dobře postavené - to znamená, že prověřily nejen fyzičku, ale v rámci možností daného horského prostoru nabídly i sem tam možnosti volby postupů - alespoň co jsem mohl vidět na své trati H35B/H21C.

Celý článek...

Strana 1 z 24

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen