быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Tréninky Mapová středa 4.10. - výsledky a mapy
04
Říj 17

Mapový trénink ve středu 4.10. proběhl za příjemného a slunečného počasí cca 15°C v Malenovicích, na kopci nad Výletištěm.

Sešla se celkem slušná účast sportovců, trénink byl připraven jako simulace štafet, tj. s hromadným startem a farstovanou tratí pro kategorie T1-T4; T5 měli jako začátečníci intervalový start a většinou šli s doprovodem.

Výsledky:

T1 - 4,3km / 115m / 16k  - mapa
1. Hovorka Lukáš (LPU)     25:12
2. Cahel Marek (LCE)        25:45
3. Nečas Tomáš                 28:43
4. Podmolík Tomáš            29:32
5. Tichá Marie                    30:29
6. Podmolík Jonáš             30:30
7. Chovanec Václav           30:31
8. Tichá Veronika               30:32
9. Tichá Julie                      43:40
10. Matulíková Aneta         43:52
11. Pišová Barbora (LCE)  44:58


T2 - 3,7km / 100m / 13k - mapa
1. Kundrata Jan                      29:17
2. Pekárek Tobias                   31:32
3. Novosad Pavel                   31:33
4. Michálková Renata (LCE)  32:55
5. Hustý Adam                        33:02
6. Čeleďová Justýna               37:44
7. Pišová Adéla (LCE)           39:00
8. Kundratová Jana                 44:58
9. Hájek Petr (LCE)                 45:50
10. Mrkvičková Ema                45:51
11. Batani Valentina                 45:52
12. Kovařík Jakub (LCE)         46:00
13. Dynka Jiří                          64:54
      Strakoš Bohumil               zranění, vzdal


T3 - 3,0km / 75m / 11k - mapa
1. Vavrys Petr (LCE)                19:54
2. Vaněk Bořek                         23:16
3. Eichler Vít                             23:30
4. Šemnický Jakub                   24:38
5. Koláriková Irena                   24:45
6. Vlažná Mirka (LCE)              25:09
7. Lázničková Marcela             30:23
8. Huleja Martin                        31:28
9. Němec Filip                          32:10
10. Skýba Jan Jakub (LCE)     32:20
11. Vaněk Ondřej                      32:32
12. Truneček Tomáš tatínek     32:44
13. Strakoš Ondřej                   33:18
14. Pastuszek Tomáš               34:40
15. Matochová Adéla               35:35
16. Pernička Václav                 35:36
17. Palas Jan                           37:25
18. Sláma Šimon (LCE)           38:48
19. Kovařík Šimon (LCE)         39:03
20. Kolaříková Eliška               40:01
21. Tichá Ladislava maminka  40:29
22. Dynková Alžběta                48:00
23. Vébr David (LCE)               71:00
23. Káňa Jindřich (LCE)           71:00


T4 - 2,1km / 60m / 8k - mapa
1. Michálková Sabina (LCE)    23:39
2. Šrámková Aneta                  27:21
3. Pernička Martin                    27:30
4. Švrčinová Julie                     27:48
5. Kundrata Vít                         28:25
6. Němec Michal                      29:48
7. Florešová Hana                   31:28
8. Truneček Jakub                   33:29
9. Petrla Michal                        34:20
10. Korba Daniel                      37:20
11. Poslušná Jitka                    37:34
12. Hrbáčková Michaela (LCE) 46:00
13. Klimešová Kateřina            48:10
14. Entová Kateřina                  48:25
15. Matochová Anna                 48:42
16. Škodová Štěpánka (LCE)   49:50
17. Pavlík Adam                       56:55
18. Hozík Štěpán                      78:00


T5 - 2,0km / 55m / 6k - mapa
1. Přibík Václav                  22:50
2. Kundratová Eva              23:00
3. Přibík Martin                   26:00
4. Lázničková Alžběta        28:00
5. Lorencová Anna             28:00
6. Zámečníková Klára        30:00
7. Pozlovská Eliška            32:00
8. Pozlovská maminka       32:00
9. Lebánek Jan Maxmilián  41:00
    Florešová Hana              bez pořadí
    Škoda Viktor                   bez pořadí
    Solař Adam                     bez pořadí
    Trávníček Jan                 bez pořadí
    Michálek Marián (LCE)   bez pořadí
    Sedláčková (LCE)           bez pořadí
    Hubáčková (LCE)           bez pořadí
    Hošťálková 1                   bez pořadí
    Hošťálková 2                   bez pořadí
    Hošťálková 3                   bez pořadí

   


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen