быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Pořádáme Starší závody 2011 6. OŽ Zlín-Mladcová Pohár Města Zlína - něco málo o tratích od stavitele
02
Čer 11

aneb co vás v sobotu čeká

Jak začít rozhovor?

Tak třeba, že stavět tratě v lese hned u domu je prima a celkem jsem si to užil. Navíc tento prostor je jeden z nejhezčích v okolí. Nabídne závodníkům hned několik druhů terénu s rozdílnými nároky na orientaci. Neminou vás valašské kopce s vrcholovými pískovcovými skalkami a kameny, bukový parkový les se střídá s partiemi s výrazně sníženou průhledností spodního patra. Je zde i podmáčený olšový les s bažinkami a meandry potoka, stejně jako místa se smrkovou monokulturou vysočinského typu. 

Pískovcové útvary jako v okolí Jičína?

:-) ne ty tady opravdu nečekejte. Ale doporučuji si zajít po závodě na útvar zvaný ČERTŮV KÁMEN, po vytesaných schodech můžete vystoupat až na vrchol.

Co říct k samotným tratím?

Prostor byl již několikrát zmapován a současnou mapu skvěle připravil Jakub Háj. Protože jsme chtěli plně využít nejhezčích částí terénu, je pro nejdelší kategorie použita metoda motýlků. Zde si závodníci musí dát pozor na správný odběh do jednotlivých okruhů. Obecně se připravte u většiny kategorií na křížení tratí. 

Těsně před koncem závodu bude přeběh přes/okolo neposečených luk. V mapě značeno zakázaným prostorem - prosím dodržujte a nešlapte trávu, jinak mě sousedi seřvou a my vás zase za to disknem. 

Něco závěrem?

Těší se na Vás nejen pořadatelé, ale bohužel i klíšťata v lese. Tak si připravte repelenty nebo se alespoň večer důkladně prohlédněte. 

 


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen