Reporty ze závodů

První říjnový víkend se nesl ve znamení finále světového poháru v Praze a také 11. závodu oblastního žebříčku v Uble.

Na závod, který uspořádal spolek OB Vizovice, dorazila téměř stovka závodníků z našeho oddílu. Slunečné počasí a na říjen velmi příjemné teploty slibovaly pěkný orienťácký zážitek. Místní terén s hlubokými údolími, kde nechyběly zelené pasáže, čistý les, spolu se strmými svahy tělesa baťovy nedokončené dráhy prověřil všechny závodníky. Tratě byly zajímavé a myslím, že každý si tam našel to svoje.

Za zmínku stojí hojně obsazená kategorie H21, která připomínala spíše oddílový přebor SKOB Zlín. Zvítězil Michal Smola, následován Broňou Přibilem a Evženem Pekárkem.

Výsledkově byl závod pro náš oddíl velmi povedený. Z 98 závodníků jich celkem 29 obsadilo některé z prvních tří míst, z toho 12 závodníků svou kategorii vyhrálo.

Zde jsou vítězové svých kategorií:

HDR -    Matěj Hustý     

D10C – Ema Mašláňová

D14C – Valentina Batani

D16C – Pavlína Šuráňová

D18C – Lucie Kundratová

D55C – Kamila Polášková            

H12C – Václav Pernička

H14C – Adam Hustý                      

H16C – Filip Batík                            

H18C – Jonáš Podmolík

H21C – Michal Smola                    

H65C – Alois Láznička

Uznání si zaslouží také další závodníci, kteří se umístili na bedně. A v neposlední řadě i ti, kteří měli ambici si závod hlavně užít a s tratí se poprat. Myslím, že jsme si tento sobotní den nakonec užili všichni.

Děkuji, že jste byli vzorná skupina :o) a také děkuju Bobovi a Evženovi za pomoc s oddílovými stany, které jsme nakonec díky super počasí ani nemuseli vybalovat.

Na dalších závodech, Ahoj!

Radek Pavlas

Kompletní výsledky zde

Několik fotek ze závodu a vyhlášení tady

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.