Reporty ze závodů

Tak máme za sebou poslední závod jarní části sezóny! A to velmi úspěšně. Povedená sobota začala hned při nástupu do busu, když se náš vzorný vedoucí Karel ujal slova a všechny přítomné závodníky namotivoval tak, že jsme ze sebe v lese vymáčkli i to, co v nás nebylo :-). 

Dokonce nám cestou slíbil krátkou zastávku, abychom se nebáli dodržovat pitný režim. Dalším pozitivem sobotního výletu do Jeseníků bylo krásné počasí, které ve vyšší nadmořské výšce bylo na běh ideální (i když milovníci chladnějšího počasí možná souhlasit nebudou). 

Protože nejsem odborníkem na hodnocení kvality připavených tratí, nebudu je tady příliš rozebírat. Podle stavu některých závodníků po návratu, pravda spíše z veteránských kategorií, nicméně soudím, že všechny tratě byly opravdu výživné. Viděli jsme mnoho borůvčí, kamenů, přelezli jsme hodně polámaných klacků a slezli vysoké kopce.... co je ale důležité, všichni jsme se dostali do cíle v limitu a mnoho z nás získalo i medailové umístění.

Motivací v krušných chvílích byla pro některé závodníky nabídka borůvkových knedlíků, které slibovala místní restaurace. Ti, co nakonec knedlíkům neodolali, byli určitě spokojeni :) A vůbec nebylo podstatné, zda jsme si svým výkonem takovou porci kalorií zasloužili.

Cestu zpět jsme absolvovali v menším počtu, ovšem nikoliv proto, že by vedoucí Karel někoho nechal za trest na Skřítku! Část borců nás opustila ihned po doběhu, protože se přesouvala s trenérkami Haňulou a Dášou H. do Brna na Olympiádu dětí a mládeže. Další, menší část osazenstva, neměla ani po absolvování závodu dost a vydala se dobrovoně na Praděd. Ale i přes tyto "ztráty" jsme v pohodě a s dobrou náladou dorazili zpět do Zlína.

A kdože byli naši nejlepší?

D12 - Valeria Batani, 2. místo

D14 - Ema Mrkvičková, 2. místo

D 16 - Mája Tichá, 1. místo 

            Halča Kočová 3. místo

D18 - Lucka Kundratová, 2. místo

D35 - Evina Pekárková, 1. místo

           Haňula Batani 2. místo

D45 - Irenka Koláriková, 1. místo

D55 - Eva Horynová, 3. místo

H10C - Martin Pernička, 2. místo

H12 - Tobias Pekárek, 3. místo

H65 - Lojzík Láznička, 2. místo

Další výsledky najdete zde.

P. S: na závěr patří velké poděkování nejlepšímu vedoucímu Karlovi a všem bojujícím závodníkům :-)

Krásné prázdniny!

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Online členové

Strava