быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Aktuality Postřehy ze závodů Sbírání vavřínů na posledním OŽ jarní sezony
25
Čer 12

Jarní sezonu zakončila klasika, kterou v sobotu 23. 6. pořádal na zbrusu nové mapě Pod Jahodným oddíl Kobra Vsetín.

Oblastní žebříček trpěl především velice malý počtem účastníků (ve výsledcích je 118 závodníků, z toho čtvrtinu tvoří HDR a příchozí). V mnohých kategoriích bylo více cen než závodníků a kategorii D10C zcela zrušila Julča Tichá, která nepřijela.
Terén, v němž se běželo, byl na poměry Vsetínska docela pěkný, mapa seděla, škoda jen, že tratě nebyly pestřejší (i když chápu, že při počtu přihlášených asi stavitel neměl chuť dělat příliš mnoho variant).
Vzhledem k tomu, že přibližně třetinu závodníků tvořili zástupci našeho oddílu, medailové žně - co se týká kvantity - tentokrát stály za to. Ale protože se ceny často dávaly jen za účast, zvláště v kategoriích HD10-21, nebudu všechny vypočítávat (kompletní jsou ke zhlédnutí na stránce závodu http://kobravs.com/poradame/5-oz-jalovec-2012). Z těch cennějších úspěchů bych jmenovala Koláčovo druhé místo o pouhopouhou vteřinu za Romanem Horynou v H21, Perníkovo stříbro v nejobsazenější kategorii závodu H35 - že by se chystal velký comeback? Mezi ženami stojí za zmínku stříbro Jany Chovancové v prestižní kategorii D35.
Taková byla tečka za jarní sezonou 2012. Doufejme jen, že pokles účasti byl jednorázový a že se na podzim zase budeme na závodech scházet opět v hojném počtu.

Bětka


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen