быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
07
Čer 12

O uplynulém víkendu byla co se týče závodů velká konkurence... i když část oddílu (údajně ta lepší) vyrazila na západ, našla se i dostatečně silná ekipa k cestě do malé vesničky nedaleko Plumlova. Všichni závodníci (až na některé nemohoucí, ale včas omluvené) se úspěšně sešli v malebném prostoru louky u vesničky Seloutky.

Všechno vypadalo až nadmíru krásně, dokonce svítilo sluníčko, pořadatelé nabízeli pivo, limo, alko, nealko... bylo i dostatek místa k posezení... nicméně předpovědi hrozily deštěm, tak jsem se v duchu pořekadla "nové koště dobře mete" aktivně vydala vyburcovat pár opuštěných dorostenců ke stavbě stanu. Po chvilkovém bádání a studování směru větru se nám podařilo rozložit stan ve správném směru, dokonce jsme začali i navlékat tyčky... ovšem pak přišla zrada v podobě jedné zcela chybějící tyčky, druhé nefunkční (kterou ale promptně kolíkem a izolepou vyspravili technici Novas s Marianem) a k tomu všemu nefungující zip u vchodu... nu což, vzpomněli jsme na naše milé kamarády na druhém konci republiky a byli jsme rádi, že na nás nezbyla vlajka (takhle jsme se mohli tvářit, že náš poněkud povadlý stan není ze Zlína). Ale i přes drobné chybky se všichni vydali plni odhodlání do lesa, vstříc bodům a vítězství. Bojovali všichni, tratě byly pěkné, kontroly k nalezení, i když menší chybičky se přeci jen vloudily...

Ale na bedně nás bylo vidět - nejvíce bojoval Murko, podporován celou rodinou - 1. místo.

Další bedna - D 45B - Irenka Koláriková 2., D 55B - Dáša Jelínková 3., D 12C - Bětka Nešporová 3.,  H16 B - Pepa Podmol 2., H 50B - Ruda Slováček 3., H 60B - Jelen 2., Víťa Jelínek 3. a H 75B - Staňa Valla 1.

Po delším váhání a diskuzi technického týmu včetně odborných rad dorostenců jsme se rozhodli stan nechat stát a vydali jsme se nalézt ubytování do Plumlova. To se úspěšně podařilo, našli jsme malou, útulnou tělocvičnu s ještě menším a útulnějším sociálním zařízením :-). Nicméně teplá voda tekla, tak jsme mohli smýt pot a krev a vydat se na prohlídku krás Plumlova. Plumlovský zámek, kostel, vyhlídky a celéměstečko nás zaujalo, ale hlad byl silnější a tak jsme zapadli do jediné místní hospůdky (no spíš restaurace) na výborné a obrovské porce dobrot...

V neděli ráno nás krom stále pěkného počasí potěšil i stojící stan (přeci jen to s ním nebude tak zlé) a také poněkud kratší, i když jak jsme postupně zjistili, také zákeřné, tratě. Někteří svoji motivaci malinko přehnali (chtíc oplatit sobotní vteřinovou ztrátu) a na bednu se nedostali, ale drobné úspěchy se podařily... vyplatilo se dohlásit na neděli Lojzíka, který nám tak nějak samozřejmě zajistil 2. místo (no hlavně sobě, ale taky jsme měli radost). Z dorostenců opět vybojoval bednu Pepa Podmol - 3. Dál už jen veteráni - D 50B Eva Horynová 2., D 55B Dáša J. 3., H 60B Víťa J. 2. a H 75B Staňa Valla taky 2.

Více výsledků najdete (pokud jste to už neudělali) na http://chlum12.obplu.cz/vysledky.html

Bylo tam krásně, příště určitě zas :-)

P.S: už vím, jak se vybírá vedoucí, příště se budu přihlašovat dřív než v 19,59:-)


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen