быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

07
Čer 12

O uplynulém víkendu byla co se týče závodů velká konkurence... i když část oddílu (údajně ta lepší) vyrazila na západ, našla se i dostatečně silná ekipa k cestě do malé vesničky nedaleko Plumlova. Všichni závodníci (až na některé nemohoucí, ale včas omluvené) se úspěšně sešli v malebném prostoru louky u vesničky Seloutky.

Všechno vypadalo až nadmíru krásně, dokonce svítilo sluníčko, pořadatelé nabízeli pivo, limo, alko, nealko... bylo i dostatek místa k posezení... nicméně předpovědi hrozily deštěm, tak jsem se v duchu pořekadla "nové koště dobře mete" aktivně vydala vyburcovat pár opuštěných dorostenců ke stavbě stanu. Po chvilkovém bádání a studování směru větru se nám podařilo rozložit stan ve správném směru, dokonce jsme začali i navlékat tyčky... ovšem pak přišla zrada v podobě jedné zcela chybějící tyčky, druhé nefunkční (kterou ale promptně kolíkem a izolepou vyspravili technici Novas s Marianem) a k tomu všemu nefungující zip u vchodu... nu což, vzpomněli jsme na naše milé kamarády na druhém konci republiky a byli jsme rádi, že na nás nezbyla vlajka (takhle jsme se mohli tvářit, že náš poněkud povadlý stan není ze Zlína). Ale i přes drobné chybky se všichni vydali plni odhodlání do lesa, vstříc bodům a vítězství. Bojovali všichni, tratě byly pěkné, kontroly k nalezení, i když menší chybičky se přeci jen vloudily...

Ale na bedně nás bylo vidět - nejvíce bojoval Murko, podporován celou rodinou - 1. místo.

Další bedna - D 45B - Irenka Koláriková 2., D 55B - Dáša Jelínková 3., D 12C - Bětka Nešporová 3.,  H16 B - Pepa Podmol 2., H 50B - Ruda Slováček 3., H 60B - Jelen 2., Víťa Jelínek 3. a H 75B - Staňa Valla 1.

Po delším váhání a diskuzi technického týmu včetně odborných rad dorostenců jsme se rozhodli stan nechat stát a vydali jsme se nalézt ubytování do Plumlova. To se úspěšně podařilo, našli jsme malou, útulnou tělocvičnu s ještě menším a útulnějším sociálním zařízením :-). Nicméně teplá voda tekla, tak jsme mohli smýt pot a krev a vydat se na prohlídku krás Plumlova. Plumlovský zámek, kostel, vyhlídky a celéměstečko nás zaujalo, ale hlad byl silnější a tak jsme zapadli do jediné místní hospůdky (no spíš restaurace) na výborné a obrovské porce dobrot...

V neděli ráno nás krom stále pěkného počasí potěšil i stojící stan (přeci jen to s ním nebude tak zlé) a také poněkud kratší, i když jak jsme postupně zjistili, také zákeřné, tratě. Někteří svoji motivaci malinko přehnali (chtíc oplatit sobotní vteřinovou ztrátu) a na bednu se nedostali, ale drobné úspěchy se podařily... vyplatilo se dohlásit na neděli Lojzíka, který nám tak nějak samozřejmě zajistil 2. místo (no hlavně sobě, ale taky jsme měli radost). Z dorostenců opět vybojoval bednu Pepa Podmol - 3. Dál už jen veteráni - D 50B Eva Horynová 2., D 55B Dáša J. 3., H 60B Víťa J. 2. a H 75B Staňa Valla taky 2.

Více výsledků najdete (pokud jste to už neudělali) na http://chlum12.obplu.cz/vysledky.html

Bylo tam krásně, příště určitě zas :-)

P.S: už vím, jak se vybírá vedoucí, příště se budu přihlašovat dřív než v 19,59:-)


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen