быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Oddíl Mistři republiky
Změna: 19. Květen 2015

 

Orientační běh

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2015 Iva Kavánková M ČR noční D 18
2014 Dagmar Podmolíková M ČR klasická trať D 40
2013 Eva Horynová M ČR krátká trať D 60
Dagmar Podmolíková M ČR klasika D 40
Eva Horynová M ČR klasika D 60
Jan Šidla M ČR klasika H 35
Rudolf Nečas M ČR klasika H 55
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Vít Jelínek
Monika Krejčíková
Alois Láznička
Eva Horynová
Marian Lanc
M ČR klubů DH 300
2012 Alois Láznička M ČR krátká trať H 75
Dagmar Podmolíková M ČR klasika D 40
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Eva Horynová
Miroslava Žaludková
Jana Hájová
M ČR štafet D 165
Pavel Žemlík
Evžen Pekárek
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2011 Dagmar Podmolíková M ČR noční D 40
Tomáš Podmolík M ČR noční H 40
Alois Láznička M ČR sprint H 75
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Evžen Pekárek
Pavel Žemlík
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
2010 Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Tomáš Podmolík M ČR dlouhá trať H 40
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Petr Jelínek M ČR noční H 60
Tomáš Podmolík
Evžen Pekárek
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2009 Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Petr Jelínek M ČR noční H 60
Eva Horynová M ČR sprint D 55
Petr Jelínek M ČR sprint H 60
Jiří Nečas M ČR krátká trať H 18
Michal Smola M ČR krátká trať H 21
Alois Láznička M ČR krátká trať H 70
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Jan Šidla
Lukáš Barták
Michal Smola
M ČR štafet H 21
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2008 Jana Hájová M ČR dlouhá trať D 45
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Rudolf Nečas M ČR dlouhá trať H 50
Eva Horynová M ČR noční D 55
Michal Smola M ČR klasická trať H 21
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
2007 Michal Smola M ČR dlouhá trať H 21
Dagmar Podmolíková M ČR dlouhá trať D 35
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Dagmar Podmolíková M ČR noční D 35
Eva Horynová M ČR krátká trať D 55
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Jana Hájová M ČR klasická trať D 45
Eva Horynová M ČR klasická trať D 55
Rudolf Nečas M ČR klasická trať H 50
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Eva Horynová M ČR sprint D 55
Robert Láznička
Alois Láznička
Pavel Krajča
M ČR štafet H 165
Robert Láznička
Věra Krajčová
Alois Láznička
Eva Horynová
Pavel Krajča
M ČR klubů DH 265
2006 Michal Smola M ČR klasická trať H 21
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Rudolf Nečas
Irena Koláriková
Robert Láznička
Jana Hájová
Petr Jelínek
M ČR klubů DH 265
2005 Jana Hájová M ČR dlouhá trať D 45
Evžen Pekárek M ČR dlouhá trať H 35
Irena Koláriková M ČR krátká trať D 40
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Věra Krajčová M ČR klasická trať D 45
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Jana Hájová
Eva Horynová
Věra Krajčová
M ČR štafet D 140
Robert Láznička
Alois Láznička
Petr Jelínek
M ČR štafet H 165
Rudolf Slováček
Irena Koláriková
Robert Láznička
Věra Krajčová
Petr Jelínek
M ČR klubů DH 265
2004 Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 50
Hana Hančíková M ČR noční D 16
Broněk Přibyl M ČR sprint H 18
Eva Horynová M ČR sprint D 50
Jan Polášek M ČR krátká trať H 18
Alois Láznička M ČR krátká trať H 65
Alois Láznička M ČR klasická trať H 65
Jan Polášek
Tomáš Krajča
Broněk Přibyl
M ČR štafet H 18
Jana Hájová
Mirka Žaludková
Eva Horynová
M ČR štafet D 140
Vít Jelínek
Monika Krejčíková
Robert Láznička
Eva Horynová
Rudolf Slováček
M ČR klubů DH 235
2003 Tomáš Dlabaja M ČR dlouhá trať H 20
Alois Láznička M ČR dlouhá trať H 65
Eva Horynová M ČR noční D 50
Broněk Přibyl M ČR krátká trať H 18
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Alois Láznička M ČR klasická trať H 65
Jan Polášek
Hana Hančíková
Jiří Hradil
Barbora Krejčíková
Jakub Háj
Jana Otrusinová
Broněk Přibyl
M ČR klubů DH 18
Pavel Krajča
Eva Horynová
Rudolf Slováček
Jana Hájová
Rudolf Nečas
M ČR klubů DH 235
2002 Jan Marcaník M ČR noční H 18
Eva Horynová M ČR noční D 50
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 50
Alois Láznička M ČR dlouhá trať H 65
Jan Polášek M ČR krátká trať H 16
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 20
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Jan Šidla
Tomáš Dlabaja
Michal Smola
M ČR štafet H 21
2001 Tomáš Dlabaja M ČR noční H 18
Tomáš Dlabaja M ČR dlouhá trať H 18
Michal Smola M ČR krátká trať H 20
Eva Pekárková M ČR klasická trať D 21
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 18
Jiří Krejčík
Jan Marcaník
Tomáš Dlabaja
M ČR štafet H 18
2000 Michal Smola M ČR krátká trať H 20
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 18
Jiří Krejčík
Jan Marcaník
Tomáš Dlabaja
M ČR štafet H 18
1999 Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 16
Pavel Žemlík M ČR noční H 21
Václav Stacke
Tomáš Dlabaja
Michal Smola
M ČR štafet H 18
1998 Michal Smola M ČR klasická trať H 18
Michal Smola M ČR dlouhá trať H 18
Libor Sviečka
Tomáš Slováček
Michal Smola
M ČR štafet H 18
1996 Michal Smola M ČR krátká trať H 16
Martin Sadílek M ČR dlouhá trať H 21
Libor Sviečka M ČR krátká trať H 16
Tomáš Slováček M ČR noční H 18
1994 Jan Šidla
Martin Sadílek
Tomáš Podmolík
M ČR štafet H 21
Dagmar Musilová M ČR noční D 21
1989 Tomáš Zrník
Pavel Horák
Pavel Žemlík
M ČSSR štafet H 17-št
1988 Hana Šidlová M ČSSR jednotlivců D 15
1987 Pavel Žemlík M ČSSR jednotlivců H 15
Martin Sadílek
Evžen Pekárek
Tomáš Podmolík
M ČSSR štafet H 17- št
1986 Jan Šidla M ČSSR jednotlivců H 17
Jan Šidla
Martin Sadílek
Tomáš Podmolík
M ČSSR štafet H 17- št
Tomáš Podmolík M ČSSR jednotlivců-dlouhá trať H 17
1985 Martin Sadílek M ČSSR jednotlivců M 15
1984 Martin Sadílek M ČSSR jednotlivců M 15
1982 Petr Višňa M ČSSR jednotlivců-noční M 15
1980 Iva Lázničková M ČSSR jednotlivců D 19
Robert Láznička
Jaroslav Bartoň
Milan Kocháň
M ČSSR štafet MM
1978 Irena Pojezná M ČSSR jednotlivců-noční D 15
1976 Iva Lázničková M ČSSR jednotlivců D 15
Antonín Kusbach
Petr Hrnčíř
Jiří Stacke
M ČSSR štafet MM
Mirka Fialová
Iva Lázničková
Jana Chytilová
M ČSSR štafet DD
Ivan Hertel M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 21
1975 Ivan Hertel M ČSSR jednotlivců M 17
Mirka Fialová M ČSSR jednotlivců D 15
Jiří Stacke
Radek Šopík
Josef Krajča
M ČSSR štafet MM
Světlana Červinková
Věra Volfová
Hana Jindrová
M ČSSR štafet DD
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
1974 Věra Volfová M ČSSR jednotlivců D 15
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců D 19
Věra Volfová M ČSSR jednotlivců-noční D 15
Hana Jindrová M ČSSR jednotlivců-noční D 17
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
Naděžda Mertová M ČSSR jednotlivců-noční D 21
1973 Mirka Fialová M ČSSR jednotlivců D 13
Věra Lučanová
Dana Nejedlá
Naděžda Mertová
M ČSSR štafet D-Š
Rudolf Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 15
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 17
1972 Věra Lučanová M ČSSR jednotlivců D 17
Věra Volfová
Věra Lučanová
Miluše Lochová
M ČSSR štafet DD
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Alois Láznička M ČSSR jednotlivců-noční M 43
Dana Ticháčková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
Eva Hohausová M ČSSR jednotlivců-noční D 30
Svatoslav Galík M ČSSR jednotlivců-dlouhá trať M 21
1971 Štěpánka Hejplíková M ČSSR jednotlivců D 149-J
Marie Slavíková
Štěpánka Hejplíková
Naděžda Mertová
M ČSSR štafet D-Š
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 17
František Navrátil M ČSSR jednotlivců-noční M 43
1970 Štěpánka Hejplíková M ČSSR jednotlivců D 19-J
Jindřích Novotný
Zdeněk Merta
Svatoslav Galík
M ČSSR štafet M-Š
1969 Naděžda Mertová M ČSSR jednotlivců ŽA-J
Jiří Ticháček M ČSSR jednotlivců Dci-J
Hana Saletová M ČSSR jednotlivců Dky-J
Naděžda Mertová
Naďa Křížová
Věra Vozobulová
M ČSSR štafet Ž-Š
Emilie Špačková
Hana Saletová
Ivana Nečasová
M ČSSR štafet Dky -Š

 

MTB orienteering

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2014 Petr Nejedlý M ČR MTBO krátká trať H 60
Vilma Králová M ČR MTBO sprint D 17
Václav Šňupárek M ČR MTBO klasická trať H 20
Petr Nejedlý M ČR MTBO klasická trať H 60
2013 Dagmar Podmolíková M ČR MTBO krátká trať D 40
Walter Dravetz M ČR MTBO krátká trať H 50
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2012 Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21
2011 Anna Šňupárková M ČR MTBO sprint D 17
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2010 Jiří Hradil M ČR MTBO free order H 21
Walter Dravetz M ČR MTBO krátká trať H 50
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2009 Jiří Hradil M ČR MTBO klasická trať H 21 E
2008 Kateřina Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 20
Jiří Hradil M ČR MTBO klasická trať H 21
2007 Hana Hančíková M ČR MTBO dlouhá trať D 20
Kateřina Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 20
2005 Tomáš Krajča M ČR MTBO krátká trať H 18
2004 Tomáš Krajča M ČR MTBO dlouhá trať H 18
Barbora Hančíková M ČR MTBO krátká trať D 18
Barbora Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 18
2003 Jiří Hradil M ČR MTBO dlouhá trať H 18

 

Lyžařský OB

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2013 Hana Hančíková M ČR LOB krátká trať D 21
Hana Hančíková M ČR LOB klasická trať D 21
2009 Hana Hančíková M ČR LOB sprint D 21
2007 Hana Hančíková M ČR LOB krátká trať D 20
2004 Hana Hančíková M ČR LOB klasická trať D 16
Eva Horynová M ČR LOB klasická trať D 50
Eva Horynová M ČR LOB krátká trať D 50

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen