• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Oddíl Mistři republiky
Změna: 19. Květen 2015

 

Orientační běh

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2015 Iva Kavánková M ČR noční D 18
2014 Dagmar Podmolíková M ČR klasická trať D 40
2013 Eva Horynová M ČR krátká trať D 60
Dagmar Podmolíková M ČR klasika D 40
Eva Horynová M ČR klasika D 60
Jan Šidla M ČR klasika H 35
Rudolf Nečas M ČR klasika H 55
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Vít Jelínek
Monika Krejčíková
Alois Láznička
Eva Horynová
Marian Lanc
M ČR klubů DH 300
2012 Alois Láznička M ČR krátká trať H 75
Dagmar Podmolíková M ČR klasika D 40
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Eva Horynová
Miroslava Žaludková
Jana Hájová
M ČR štafet D 165
Pavel Žemlík
Evžen Pekárek
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2011 Dagmar Podmolíková M ČR noční D 40
Tomáš Podmolík M ČR noční H 40
Alois Láznička M ČR sprint H 75
Alois Láznička M ČR klasika H 75
Evžen Pekárek
Pavel Žemlík
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
2010 Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Tomáš Podmolík M ČR dlouhá trať H 40
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Petr Jelínek M ČR noční H 60
Tomáš Podmolík
Evžen Pekárek
Jan Šidla
M ČR štafet H 105
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2009 Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Petr Jelínek M ČR noční H 60
Eva Horynová M ČR sprint D 55
Petr Jelínek M ČR sprint H 60
Jiří Nečas M ČR krátká trať H 18
Michal Smola M ČR krátká trať H 21
Alois Láznička M ČR krátká trať H 70
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Jan Šidla
Lukáš Barták
Michal Smola
M ČR štafet H 21
Tomáš Podmolík
Hana Batani
Evžen Pekárek
Dagmar Podmolíková
Jan Šidla
M ČR klubů DH 175
2008 Jana Hájová M ČR dlouhá trať D 45
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Rudolf Nečas M ČR dlouhá trať H 50
Eva Horynová M ČR noční D 55
Michal Smola M ČR klasická trať H 21
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
2007 Michal Smola M ČR dlouhá trať H 21
Dagmar Podmolíková M ČR dlouhá trať D 35
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 55
Jan Šidla M ČR dlouhá trať H 35
Dagmar Podmolíková M ČR noční D 35
Eva Horynová M ČR krátká trať D 55
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Jana Hájová M ČR klasická trať D 45
Eva Horynová M ČR klasická trať D 55
Rudolf Nečas M ČR klasická trať H 50
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Eva Horynová M ČR sprint D 55
Robert Láznička
Alois Láznička
Pavel Krajča
M ČR štafet H 165
Robert Láznička
Věra Krajčová
Alois Láznička
Eva Horynová
Pavel Krajča
M ČR klubů DH 265
2006 Michal Smola M ČR klasická trať H 21
Alois Láznička M ČR klasická trať H 70
Rudolf Nečas
Irena Koláriková
Robert Láznička
Jana Hájová
Petr Jelínek
M ČR klubů DH 265
2005 Jana Hájová M ČR dlouhá trať D 45
Evžen Pekárek M ČR dlouhá trať H 35
Irena Koláriková M ČR krátká trať D 40
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Věra Krajčová M ČR klasická trať D 45
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Jana Hájová
Eva Horynová
Věra Krajčová
M ČR štafet D 140
Robert Láznička
Alois Láznička
Petr Jelínek
M ČR štafet H 165
Rudolf Slováček
Irena Koláriková
Robert Láznička
Věra Krajčová
Petr Jelínek
M ČR klubů DH 265
2004 Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 50
Hana Hančíková M ČR noční D 16
Broněk Přibyl M ČR sprint H 18
Eva Horynová M ČR sprint D 50
Jan Polášek M ČR krátká trať H 18
Alois Láznička M ČR krátká trať H 65
Alois Láznička M ČR klasická trať H 65
Jan Polášek
Tomáš Krajča
Broněk Přibyl
M ČR štafet H 18
Jana Hájová
Mirka Žaludková
Eva Horynová
M ČR štafet D 140
Vít Jelínek
Monika Krejčíková
Robert Láznička
Eva Horynová
Rudolf Slováček
M ČR klubů DH 235
2003 Tomáš Dlabaja M ČR dlouhá trať H 20
Alois Láznička M ČR dlouhá trať H 65
Eva Horynová M ČR noční D 50
Broněk Přibyl M ČR krátká trať H 18
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Alois Láznička M ČR klasická trať H 65
Jan Polášek
Hana Hančíková
Jiří Hradil
Barbora Krejčíková
Jakub Háj
Jana Otrusinová
Broněk Přibyl
M ČR klubů DH 18
Pavel Krajča
Eva Horynová
Rudolf Slováček
Jana Hájová
Rudolf Nečas
M ČR klubů DH 235
2002 Jan Marcaník M ČR noční H 18
Eva Horynová M ČR noční D 50
Eva Horynová M ČR dlouhá trať D 50
Alois Láznička M ČR dlouhá trať H 65
Jan Polášek M ČR krátká trať H 16
Eva Horynová M ČR krátká trať D 50
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 20
Eva Horynová M ČR klasická trať D 50
Jan Šidla
Tomáš Dlabaja
Michal Smola
M ČR štafet H 21
2001 Tomáš Dlabaja M ČR noční H 18
Tomáš Dlabaja M ČR dlouhá trať H 18
Michal Smola M ČR krátká trať H 20
Eva Pekárková M ČR klasická trať D 21
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 18
Jiří Krejčík
Jan Marcaník
Tomáš Dlabaja
M ČR štafet H 18
2000 Michal Smola M ČR krátká trať H 20
Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 18
Jiří Krejčík
Jan Marcaník
Tomáš Dlabaja
M ČR štafet H 18
1999 Tomáš Dlabaja M ČR klasická trať H 16
Pavel Žemlík M ČR noční H 21
Václav Stacke
Tomáš Dlabaja
Michal Smola
M ČR štafet H 18
1998 Michal Smola M ČR klasická trať H 18
Michal Smola M ČR dlouhá trať H 18
Libor Sviečka
Tomáš Slováček
Michal Smola
M ČR štafet H 18
1996 Michal Smola M ČR krátká trať H 16
Martin Sadílek M ČR dlouhá trať H 21
Libor Sviečka M ČR krátká trať H 16
Tomáš Slováček M ČR noční H 18
1994 Jan Šidla
Martin Sadílek
Tomáš Podmolík
M ČR štafet H 21
Dagmar Musilová M ČR noční D 21
1989 Tomáš Zrník
Pavel Horák
Pavel Žemlík
M ČSSR štafet H 17-št
1988 Hana Šidlová M ČSSR jednotlivců D 15
1987 Pavel Žemlík M ČSSR jednotlivců H 15
Martin Sadílek
Evžen Pekárek
Tomáš Podmolík
M ČSSR štafet H 17- št
1986 Jan Šidla M ČSSR jednotlivců H 17
Jan Šidla
Martin Sadílek
Tomáš Podmolík
M ČSSR štafet H 17- št
Tomáš Podmolík M ČSSR jednotlivců-dlouhá trať H 17
1985 Martin Sadílek M ČSSR jednotlivců M 15
1984 Martin Sadílek M ČSSR jednotlivců M 15
1982 Petr Višňa M ČSSR jednotlivců-noční M 15
1980 Iva Lázničková M ČSSR jednotlivců D 19
Robert Láznička
Jaroslav Bartoň
Milan Kocháň
M ČSSR štafet MM
1978 Irena Pojezná M ČSSR jednotlivců-noční D 15
1976 Iva Lázničková M ČSSR jednotlivců D 15
Antonín Kusbach
Petr Hrnčíř
Jiří Stacke
M ČSSR štafet MM
Mirka Fialová
Iva Lázničková
Jana Chytilová
M ČSSR štafet DD
Ivan Hertel M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 21
1975 Ivan Hertel M ČSSR jednotlivců M 17
Mirka Fialová M ČSSR jednotlivců D 15
Jiří Stacke
Radek Šopík
Josef Krajča
M ČSSR štafet MM
Světlana Červinková
Věra Volfová
Hana Jindrová
M ČSSR štafet DD
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
1974 Věra Volfová M ČSSR jednotlivců D 15
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců D 19
Věra Volfová M ČSSR jednotlivců-noční D 15
Hana Jindrová M ČSSR jednotlivců-noční D 17
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
Naděžda Mertová M ČSSR jednotlivců-noční D 21
1973 Mirka Fialová M ČSSR jednotlivců D 13
Věra Lučanová
Dana Nejedlá
Naděžda Mertová
M ČSSR štafet D-Š
Rudolf Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 15
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Anna Coufalíková M ČSSR jednotlivců-noční D 17
1972 Věra Lučanová M ČSSR jednotlivců D 17
Věra Volfová
Věra Lučanová
Miluše Lochová
M ČSSR štafet DD
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 19
Alois Láznička M ČSSR jednotlivců-noční M 43
Dana Ticháčková M ČSSR jednotlivců-noční D 19
Eva Hohausová M ČSSR jednotlivců-noční D 30
Svatoslav Galík M ČSSR jednotlivců-dlouhá trať M 21
1971 Štěpánka Hejplíková M ČSSR jednotlivců D 149-J
Marie Slavíková
Štěpánka Hejplíková
Naděžda Mertová
M ČSSR štafet D-Š
Lubomír Nečas M ČSSR jednotlivců-noční M 17
František Navrátil M ČSSR jednotlivců-noční M 43
1970 Štěpánka Hejplíková M ČSSR jednotlivců D 19-J
Jindřích Novotný
Zdeněk Merta
Svatoslav Galík
M ČSSR štafet M-Š
1969 Naděžda Mertová M ČSSR jednotlivců ŽA-J
Jiří Ticháček M ČSSR jednotlivců Dci-J
Hana Saletová M ČSSR jednotlivců Dky-J
Naděžda Mertová
Naďa Křížová
Věra Vozobulová
M ČSSR štafet Ž-Š
Emilie Špačková
Hana Saletová
Ivana Nečasová
M ČSSR štafet Dky -Š

 

MTB orienteering

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2014 Petr Nejedlý M ČR MTBO krátká trať H 60
Vilma Králová M ČR MTBO sprint D 17
Václav Šňupárek M ČR MTBO klasická trať H 20
Petr Nejedlý M ČR MTBO klasická trať H 60
2013 Dagmar Podmolíková M ČR MTBO krátká trať D 40
Walter Dravetz M ČR MTBO krátká trať H 50
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2012 Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21
2011 Anna Šňupárková M ČR MTBO sprint D 17
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2010 Jiří Hradil M ČR MTBO free order H 21
Walter Dravetz M ČR MTBO krátká trať H 50
Jiří Hradil M ČR MTBO sprint H 21 E
2009 Jiří Hradil M ČR MTBO klasická trať H 21 E
2008 Kateřina Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 20
Jiří Hradil M ČR MTBO klasická trať H 21
2007 Hana Hančíková M ČR MTBO dlouhá trať D 20
Kateřina Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 20
2005 Tomáš Krajča M ČR MTBO krátká trať H 18
2004 Tomáš Krajča M ČR MTBO dlouhá trať H 18
Barbora Hančíková M ČR MTBO krátká trať D 18
Barbora Hančíková M ČR MTBO klasická trať D 18
2003 Jiří Hradil M ČR MTBO dlouhá trať H 18

 

Lyžařský OB

Rok Jméno Mistrovství Kategorie
2013 Hana Hančíková M ČR LOB krátká trať D 21
Hana Hančíková M ČR LOB klasická trať D 21
2009 Hana Hančíková M ČR LOB sprint D 21
2007 Hana Hančíková M ČR LOB krátká trať D 20
2004 Hana Hančíková M ČR LOB klasická trať D 16
Eva Horynová M ČR LOB klasická trať D 50
Eva Horynová M ČR LOB krátká trať D 50

Hledat

Přihlášení






Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen