išol zajčik poguljat
Vdrug Vedůcí vyběgájet
priámo zajčika sestrelájet{mos_sb_discuss:5}

 

Jelikož toho Podmolovi hodně dlužím (nyní už celkem 1172 km za odtah), musím napsat i pozávodní zprávu z nočního mistrovství republiky. Nebude však v pikantnostech moc konkrétní, protože se bojím ochránců zvířat a ekologických aktivistů.

Nyní rychle k věci, neb to čtenáře může začít nudit a nemusel by se prokousat k tomu hlavnímu.
Dagmar a Podmol jsou misři!!! A to s luxusním náskokem osmi (Dagmar) a pěti (Pode) minut.
Další medajle a bohužel ani Á licence se nám přivést nepodařilo. Křoví jsme však vytvořili obstojné. A to je důležité. Neboť se zdá, že i tahle disciplína začíná pomalu vymírat.

Žabiny se snažily a entusiasmu bylo určitě na rozdávání. Chyb se však nevyvarovali. Ale kdo nic nedělá, nic nepokazí. Někteří dokonce začali na pořadatele svádět nedělní rýmečku a kašlík (na startu se muselo čekat cca půl hodiny navíc). Já bych to spíš viděl na dlouhodobější prochladnutí, které vzniklo nedostatečným oblékáním na trénincích v posledních týdnech. Jináč to byl závod povedený, mapy i tratě odpovídající.

Ale není všemu konec. Podmolíci, po mistrovské noci, můžou spát na vavřínech, ale my se musíme z chyb poučit do zbývající části sezóny. Slovy pana Učitele „jít do sebe“. Takže se ptám: Petře, Lucko, Hondzine, …, kde byla chyba a co se dalo vylepšit? Za sebe slíbím, že nebudu chodit před MČR na svícu a jíst ve velkém šaty panenky Barbie z marcipánu.

Lesu zdar! Hromadným startům na MČR v OB nezdar!

Vedůcí

Stránky závodu zde.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava