• Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři
Úvodní stránka Přihlášky Závody
Oblastní žebříček
Datum Závod Přihlášky do ORIS
25.3. 1. OŽ (OM), sprint (LCE, Uherský Brod) 19.3. 23:59 ORISORIS
25.3. 2. OŽ, krátká trať (LCE, Újezdec u Luhačovic) 19.3. 23:59 ORISORIS
1.4. 3. OŽ (OM), krátká trať (SKM, Věžky) 26.3. 23:59 ORISORIS
8.4. 4. OŽ, klasická trať (OOL, Cakov) 2.4. 23:59 ORISORIS
20.5. 5. OŽ, krátká trať (KVS, Semetín) 14.5. 23:59 ORISORIS
27.5. 6. OŽ (OM), klasická trať (VIC, Loučka) 22.5. 23:59 ORISORIS
24.6. 7. OŽ, klasická trať (KSU, Skřítek) 20.6. 23:59 ORISORIS
16.9. 8. OŽ, klasická trať (SKM, Bunč) 10.9. 23:59 ORISORIS
30.9. 9. OŽ, klasická trať (ABM, Ždánický les) 25.9. 23:59 ORISORIS
14.10. 10. OŽ, krátká trať (ASU, Bystřička) 8.10. 23:59 ORISORIS
14.10. 11. OŽ, sprint (ASU, Valašské Meziříčí) 8.10. 23:59 ORISORIS
21.10. 12. OŽ, krátká trať (TZL, Zlín) 15.10. 23:59 ORISORIS

Starší závody...

Žebříček A, B , MČR
Datum Závod Přihlášky do ORIS
18.3. Český pohár štafet, ČLK (PHK, Újezd u Přelouče) 9.3. 23:59 ORISORIS
19.3. Jarní pohár, klasická trať (PHK, Újezd u Přelouče) 12.3. 23:59 ORISORIS
8.4. MČR, noční OB (SJI, Rantířov) 26.3. 23:59 ORISORIS
9.4. Český pohár štafet, ČLK (SJI, Rantířov) 24.3. 23:59 ORISORIS
18.4. Žebříček B (dlouhodobá soutěž) 18.4. 23:59 ORISORIS
22.4. ŽB (M), klasická trať (TZL, Otrokovice) 9.4. 23:59 ORISORIS
23.4. Český pohár štafet, ČLK (TZL, Otrokovice) 5.4. 23:59 ORISORIS
1.5. Žebříček A (dlouhodobá soutěž) 1.5. 23:59 ORISORIS
6.5. MČR, sprintové štafety (ZBM, Brno) 22.4. 23:59 ORISORIS
7.5. MČR (ČP), sprint (ZBM, Brno) 24.4. 23:59 ORISORIS
13.5. ŽA + ŽB (ČP), klasická trať (SSU, Paprsek) 28.4. 23:59 ORISORIS
14.5. ŽA + ŽB (ČP), krátká trať (SSU, Paprsek) 28.4. 23:59 ORISORIS
20.5. ŽA (ČP), sprint (ASU, Javorník) 8.5. 23:59 ORISORIS
20.5. Český pohár štafet, ČLK (ASU, Bílá Voda) 6.5. 23:59 ORISORIS
21.5. Český pohár štafet, ČLK (ASU, Bílá Voda) 6.5. 23:59 ORISORIS
3.6. ŽA + ŽB (ČP), krátká trať (VSP, Řitka) 17.5. 23:59 ORISORIS
3.6. ŽB (M), klasická trať (VRB, Karlovice) 24.5. 23:59 ORISORIS
4.6. ŽA + ŽB (ČP), klasická trať (KAM, Řitka) 17.5. 23:59 ORISORIS
4.6. ŽB (M), krátká trať (VRB, Karlovice) 24.5. 23:59 ORISORIS
10.6. - 11.6. MČR (ČP), krátká trať (OSN + JHB, Lipnice nad Sázavou) 25.5. 23:59 ORISORIS
17.6. ŽB (M), klasická trať (MOV, Palkovické Hůrky) 6.6. 23:59 ORISORIS
18.6. ŽB (M), krátká trať (MOV, Palkovické Hůrky) 6.6. 23:59 ORISORIS
9.9. ŽA + ŽB (ČP), klasická trať (AOP, Pustá Polom) 28.8. 23:59 ORISORIS
10.9. ŽA + ŽB (ČP), krátká trať (AOP, Pustá Polom) 28.8. 23:59 ORISORIS
16.9. Český pohár štafet, ČLK (SHK, Miletínské Lázně) 28.8. 23:59 ORISORIS
16.9. ŽA (ČP), sprint (SJC, Jičín) 28.8. 23:59 ORISORIS
17.9. Český pohár štafet, ČLK (SJC, Vojice) 28.8. 23:59 ORISORIS
23.9. - 24.9. MČR (ČP), klasická trať (CHA, Raspenava) 8.9. 23:59 ORISORIS
7.10. MČR štafet, ČLK (KSU, Moravský Karlov) 22.9. 23:59 ORISORIS
8.10. MČR klubů, ČLK (KSU, Moravský Karlov) 22.9. 23:59 ORISORIS

Starší závody...

Vícedenní závody
Datum Závod Přihlášky do ORIS
6.7. - 9.7. Tatry Orienteering 31.5. 23:59 ORISORIS
13.7. - 16.7. GP Silesia 3.7. 23:59 ORISORIS

Starší závody...

MTBO
Datum Závod Přihlášky do ORIS

Starší závody...