быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka
29
Zář 17

Mapový trénink ve středu 4.10. proběhne v Malenovicích a bude to i příprava na MČR štafet a klubů. Aktualizováno, trénink proběhne v suché variantě (je dobrá předpověď počasí).

Celý článek...
27
Zář 17

Na úvod dvolte uvésti Závěr: Nemohli jsme víkend strávit lépe! Těším se na další podobně vydařené!

Datum:          23. a 24. září 2017

Přeprava:      Už v pátek večer, pohodlný autobus, přívětivý řidič a díky mnoha závodníkům, kteří jeli vlastními auty či byli nuceni jet po vlastní ose, i dostatek místa.

Nocleh:         Malá útulná tělocvična v Mníšku s netradičně pozorným dohledem organizátorů. Dokonce i jedna sprcha s teplou vodou - možnost poklábosit ve frontě, dostupné zásuvky pro telefony i konvice.

Místo závodů: Rasenava - nádherné prostředí Jizerských hor!

Terén:           Rozmanitý - pro orienťák jako stvořený!

Počasí:         Vlhko, chladno, deštivo - ideální pro běžecké výkony! Pro nás starší bylo v lese poněkud tma, ale zkušeně jsme to zvládli!

Shromaždiště: Přehledné, cíl na místě, informace prakticky průběžně ihned, možnost se po závodě osvěžit v lavóru s čistou studenou vodou, stany zadýchané, nepřeberný sortiment koláčků, dostatek teplých jídel, piva, kávy, obří kelímky čaje, fronty u toitoiek "rychlé", nákupní centrum... - není co vytknout!

Start:           Dostatečně daleko pro kvalitní rozklusání a rozcvičení!

Tratě:          Střídání delších a kratších úseků, vyžadující stálou koncentraci. Možnost volby z více postupů - skvělé!

Sobotní večer: Večeře "U mlýna" - chutná jídla (i pro Karla - veg.), velké porce, dobré pivo, chvílemí intimní přítmí.. Po večeři zhruba kilometrová procházka v příjemném "zahradnickém" deštíku.

Výsledky:   Dvě zlaté medaile díky oporám Evě Horynové a Lojzíkovi Lázničkovi! 6. místo pro Ivu Kavánkovou v D20! Mezi velkou konkurencí se neztratili ani Rudolf Nečes (9. v H60), Víťa a Petr Jelínkovi (7. a 11. v H65). Další skvělé umístění vybojovaly především Maruška Tichá (15. v D16) a Bětka Nešporová (18. v D18) a taky Ruda Slováček (19. v H60). Marianu Lancovi - ve vší skromnosti - se též nevedlo špatně (13. v H55). A mohl bych tak pokračovat - i mnozí, kterým v sobotu uniklo "A" finále, zvládli skvěle nedělní závod. Velkou úctu za své výkony si zaslouží i Staňa Valla - předvedl vskutku úžasný finiš - asi bychom všichni, až nám třeba bude tolik, co jemu, rádi měli takovou výdrž, jako on.

Tým:          Dochvilný, pořádek vcelku udržující, spolupracující (díky, Karle, za odvoz stanů), pomáhající a povzbuzující se navzájem - prostě jste všichni fajn! Tondovi Šidlovi btzké uzdravení!

Závěr:        Jste si přečetli na začátku.

Dík. Marian

23
Zář 17

Za deštivého podzimního počasí proběhlo ve čtvrtek 21. 9. 2017 úvodní kolo olympiády škol.

Celý článek...
22
Zář 17

Závod v prostoru  Jižních svahů (v okolí cirkevní školy) poskytl důkaz toho, že nejmladší generace není z cukru a umí závodit i v nepohodě. To ostatně platí i o veteránské kategorii, která závod připravila a pedagogickém doprovodu dětí..

Celý článek...
19
Zář 17

O víkendu 16.-17. září se konala tradiční podzimní trojkombinace (2x ČPŠ + sprint). SKOB Zlín se vydala reprezentovat skupinka 15 odvážných dorostenců, juniorů a mladých dospělých. Čtěte dál a zjistíte, jak se nám vedlo.

Celý článek...

Strana 7 z 279

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?