быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka
10
Pro 17

Neváhejte. Zaknihujte svůj oběh, třebas i první, na o čtyři kilometry kratší trati. Snaha uchránit opozdilé účastníky běhu před zbloudilými dumdum koulemi přiměla pořadatele upravit trasu a vyhnout se Štákovu vršku.

Celý článek...
04
Pro 17

Vzhledem ke špatným běžeckým podmínkám v místě závodu ("hodně sněhu") a naopak dobrým lyžařským podmínkám na horách ("hodně sněhu") se po dohodě s pořadateli ruší závod zimní ligy, který měl proběhnout v sobotu 9.12. pod taktovkou LCE v Maršově. Případný náhradní termín se bude řešit po novém roce. Využijte tedy sníh a jeďte lyžovat :-)

26
Lis 17

Tak nám to trochu neočekávaně bylo přiděleno z 6 kandidátů...

Celý článek...
23
Lis 17

I letos proběhne ve Valašské oblasti v zimním období série přípravných tréninkových závodů. Termíny, místa a společný rozpis vypadají následovně:

Celý článek...
22
Lis 17

První kolo letošní zimní ligy proběhne v sobotu 25.11. ve Vizovicích jako noční OB z Reviky. Informace a přihlášky jsou v Orisu, termín přihlášek je do středeční půlnoci.

Strana 2 z 279

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?