быстрый микрозайм на карту займ без процентов займ через контакт
  • Naši partneři
  • Naši partneři
  • Naši partneři

Falešné ID jako sociální iniciativa

Někteří lidé potřebují chytrý telefon, jiní však potřebují nejvíce falešný identifikátor. Američtí studenti chtějí alkohol pít již před tím, než skončí 21 let. Takto padělané ID dostupné k nákupu na internetu https://redd.it/79k11n za malý poplatek zaplacený v bitku je skvělou příležitostí k posílení života americké mládeže. Britové obdrží falešné doklady především proto, aby si mohli koupit sigaretty, neboť zákonný pitný věk v Británii je 18 let, takže jsou zde méně populární. Mnoho lidí, kteří věří, že jsou falešné identifikační doklady, je stejně velkou sociální iniciativou, protože každý má svůj vlastní stres a výzvy, které musí prožít.

Úvodní stránka Pořádáme Starší závody 2011 6. OŽ Zlín-Mladcová 62. ročník Poháru města Zlína
04
Čer 11
... je za námi

Sobotní závod se uskutečnil za (možná až moc) pěkného a slunečného počasí. Závodníci se přesvědčili, že jediné kameny v blízkém okolí Zlína nám nikdo neukradl a po náročném závodě v lokalitě Předního vrchu si spokojeně postěžovali na obligátní valašské kopce a žlebiska.

Přívětivé podmínky na shromaždišti (veliký dík občanskému sdružení CVAK - provozovateli lanového centra na Mladcové, a spolku Zálesák, který poskytl závodníkům útočistě u své klubovny) však unaveným závodníkům brzy daly zapomenout na prožité útrapy a strasti, a tak se po vyhlášení vítězů dětských kategorií, kterým přibyla na poličce nad postelí další krásná medaile (tímto děkujeme Marcelce Lázníčkové), a vítězných družstev poháru města Zlína závodníci rozprchli do svých domovů, bohatší o další vzpomínky na slavná vítězství i prachobyčejné výhry nad sebou samým.

Tímto bych rád poděkoval zúčastněným pořadatelům za odvedenou práci, městu Zlín a Zlínskému kraji za pozitivní přístup a podporu, závodníkům za hojnou účast, a Vám všem za trpělivost, sportovního ducha a vřelý vztah k tomu podivnému sportu, co si o něm mnozí spoluobčané pořád myslí, že se běhá s flintou ...

 

Těšíme se na Vás na dalších závodech

 

ředitel závodu

Jakub Háj

 

PS: Tradice špatného počasí přesto nezklamala. Po celou dobu závodu sice pražilo slunce a psi se rvali o sebemenší kousek stínu, ale balení shromaždiště se přecijen neobešlo bez obligátní průtrže mračen. Pořadatelský černý zákopčán... teda petr, zůstává se Zlínským oddílem i tuto sezonu.


Přidej komentář
Musíte se přihlásit nebo registrovat, abyste se mohli účastnit diskuse.

Hledat

Přihlášení


Zapomenuté údaje?

Online členové

Žádný uživatel není přihlášen