Marodka dorazila! Vypadá to, že se uvolní pár míst. Náhradníci,buďte ve střehu.Večer dáme info. 

Tratě upraveny. Pokud do rána více napadne, zajištěno operativní projetí tratí. 
Počasí už nevypadá s deštěm tak drasticky-  výhled 
Aktuální úprava stop je zde: https://www.bilestopy.cz/map/area/beskydy 

Sraz ve čtvrtek 30.1. v 16:15 na parkovišti tradičně vedle V. Kina, odjezd v 16:30. Kdo by chtěl jinak, domluví si osádku a mne dá vědět.777 784 411 Po příjezdu  večeře, pak ubytování. Seznam mají a klíče si přebíráte pouze od Dagmar Podmolíkové a Hubáčkové. Auta Zlín zde: media/files/New-Folder/zlin-posadkyvozu.docx Ceny základní -PP 640 Kč (S,O-130, V-100, Ub.-280 Kč), Peníze na úhradu! Celý pobyt 2.000 Kč. Příspěvky: pouze na dopravu z SKOB- cesťák . Závodní víkend!  V sobotu výzva  odkaz , v neděli navíc přebor ZK: media/files/New-Folder/Prebor_ZK_2020_-_proposice.pdf Kdo má skatelyže, může si vzít. Seznam co s sebou: media/files/New-Folder/Pustevny20-ssebou.docx  

Foto z pohádky

Sníh už vydrží, velice kvalitní stopy stále upravovány a prodlužovány. 3,5 km na skate (pohádka), projeté až za sjezdovku.  Předběžná tabulka účastníků a aut . media/files/Pustevny20seznam.xlsx  Máme celkem 55 míst . Kdo ví že nepojede, zprávu obratem.   Zatím se nikdo neodhlásil. Platí tedy- Primárně přednost mládež a ti, co jedou na celý pobyt. Do aut musíme do plných, máme cca 11 parkovacích míst. Předběžné rozhození do aut a pokojů bude zveřejněno v týdnu před. 

 

 Aneb pololetky na lyžích již na tradičním místě na Pustevnách na Šumné od popoledního čtvrtka 30.1. do odpolední neděle 2.2. 2020 Soustředění je výhradně pro větší samostatné děti a mládež. Určeno na procvičení techniky a především klasické mrštnosti na lyžích. Nová rolba, závodní tratě rozšířeny.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Přihlášení

Strava