Oddíláč je za námi. Dovolte mi poděkovat všem, kteří dorazili, za pohodovou atmosféru - nakonec to zas takový horor nebyl.

Odpoledne se nás bohužel sešla jen hrstka - přebor mohl být při vyšší účasti hodně zajímavý. Pak už to bylo s účastí o poznání lepší, ačkoli - pesimista by řekl "mohlo být lépe", avšak optimista naopak "mohlo být hůře". Proběhla (ve více ohledech) hororová bojovka, která naštěstí nebyla posledním hřebíčkem do rakve večerní zábavy - jelo se dál až do noci.

Něco se povedlo (např. znovu zmíním Davidův atraktivní přebor - pochvala!!), něco už trochu méně (např. grilování na topných briketách nesklidilo příliš velký úspěch). Co dodat - příště lépe a radostněji!

Závěrem hodnotím akci jako povedenou, která má smysl a doufám že proběhne i příští rok. Ještě jednou díky všem, zejména pak všem pomocníkům, pomazánkami počínaje a úklidem konče.

Fotky v komentářích/zvláštních článcích jsou velmi vítány!

No a kdo by měl snad (oprávněně) špatné svědomí z nezaplaceného vstupného, může tak učinit dodatečně na účet 1164962016/3030. Finančně vyšla akce mírně v plusu - díky za to.

Komentáře  

#1 Jana Schäferová 2019-11-05 08:45
Tomíku a ostatní organizátoři, bylo to fajn. Díky.

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.

Pořádáme

Logo závodu

6. - 8. 8. 2021

Přihlášení

Online členové

Strava