Příznivé podzimní počasí, atraktivní terén i pěkné tratě. Shromaždiště na střelnici nedaleko Kroměříže, kde bylo vše po ruce. Celkově pěkný sváteční den a spokojenost. A jaké byly výsledky?
 

Dopolední sprint
Výsledky všech zástupců oddílu
Nejlepší výsledky:

D10C 1.09 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Novosadová Klára         TZL0952   SKOB Zlín                16:53   + 1:37
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.51 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Entová Kateřina          TZL0751   SKOB Zlín                22:10   + 5:07
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.58 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Matochová Adéla          TZL0552   SKOB Zlín                15:51   + 0:56
  3. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                16:04   + 1:09
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.69 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvičková Ema           TZL0451   SKOB Zlín                16:07          
  2. Šrámková Aneta           TZL0458   SKOB Zlín                27:20   + 11:13
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.29 km, 90 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                17:52          
  3. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                19:35   + 1:43
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.46 km, 70 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčíková Monika        TZL6262   SKOB Zlín                22:59          
  3. Žaludková Miroslava      TZL5954   SKOB Zlín                25:11   + 2:12
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 1.24 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                31:38   + 9:56
--------------------------------------------------------------------------------

DH10N 1.08 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Poslušná Katka           TZL1051   SKOB Zlín                17:05   + 1:48
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.09 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                10:46          
  2. Slováček Ondřej          TZL0902   SKOB Zlín                12:05   + 1:19
  3. Hustý Matěj              TZL0903   SKOB Zlín                12:34   + 1:48
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.46 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Linhart Jakub            TZL0813   SKOB Zlín                14:37   + 0:34
  3. Jahudka Tomáš            TZL0815   SKOB Zlín                14:49   + 0:46
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 1.78 km, 85 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                12:12          
  2. Vaněk Bořek              TZL0505   SKOB Zlín                14:36   + 2:24
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 1.90 km, 85 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                15:19          
  2. Eichler Vítek            TZL0401   SKOB Zlín                16:49   + 1:30
  3. Graubner Tadeáš          TZL0407   SKOB Zlín                17:00   + 1:41
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 2.10 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundrata Jan             TZL0203   SKOB Zlín                17:34          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.72 km, 125 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smola Michal             TZL8131   SKOB Zlín                17:04          
  3. Pekárek Evžen            TZL7007   SKOB Zlín                19:22   + 2:18
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.10 km, 100 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                20:07   + 0:09
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 1.86 km, 85 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Novosad Pavel            TZL7401   SKOB Zlín                17:20   + 2:31
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.44 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Láznička Alois           TZL3613   SKOB Zlín                22:11   + 4:01
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 1.19 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125   SKOB Zlín               103:52          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.16 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Vintr Otakar             TZL1300   SKOB Zlín                12:39   + 1:32
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.53 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Stojanová Syia           TZL       SKOB Zlín                25:44   + 3:31
--------------------------------------------------------------------------------

 

Odpolední krátká trať
Výsledky všech zástupců oddílu

Nejlepší výsledky:

D10C 2.31 km, 125 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Mašláňová Ema            TZL0955   SKOB Zlín                25:46   + 3:51
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.47 km, 125 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Fišerová Markéta         TZL0851   SKOB Zlín                29:15   + 5:17
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.82 km, 135 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                25:31          
  2. Kusáková Valentýna       TZL0651   SKOB Zlín                26:44   + 1:13
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.22 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvičková Ema           TZL0451   SKOB Zlín                31:38          
  2. Šrámková Aneta           TZL0458   SKOB Zlín                55:11   + 23:33
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.58 km, 170 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                33:49          
  2. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                34:40   + 0:51
  3. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                36:16   + 2:27
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.16 km, 145 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Koláriková Irena         TZL6351   SKOB Zlín                37:14   + 0:51
  3. Krejčíková Monika        TZL6262   SKOB Zlín                45:47   + 9:24
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.61 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                34:01          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.31 km, 125 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                19:42          
  2. Mašláň Prokop            TZL1005   SKOB Zlín                25:43   + 6:01
  3. Slováček Ondřej          TZL0902   SKOB Zlín                26:46   + 7:04
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.65 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pernička Martin          TZL0800   SKOB Zlín                22:11          
  3. Linhart Jakub            TZL0813   SKOB Zlín                24:16   + 2:05
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.22 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                21:25          
  2. Vaněk Bořek              TZL0505   SKOB Zlín                24:41   + 3:16
  3. Pernička Václav          TZL0602   SKOB Zlín                26:04   + 4:39
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.69 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hustý Adam               TZL0403   SKOB Zlín                30:26          
  2. Eichler Vítek            TZL0401   SKOB Zlín                34:42   + 4:16
  3. Graubner Tadeáš          TZL0407   SKOB Zlín                45:00   + 14:34
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.02 km, 180 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundrata Jan             TZL0203   SKOB Zlín                30:14          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.87 km, 240 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Jan              TZL9003   SKOB Zlín                32:51          
  3. Pekárek Evžen            TZL7007   SKOB Zlín                40:00   + 7:09
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.47 km, 155 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  3. Pernička Petr            TZL7336   SKOB Zlín                35:23   + 4:02
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.85 km, 145 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Novosad Pavel            TZL7401   SKOB Zlín                32:35   + 1:55
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 2.95 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Láznička Alois           TZL3613   SKOB Zlín                39:42   + 4:14
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.55 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valla Stanislav          TZL3125   SKOB Zlín               103:30          
--------------------------------------------------------------------------------

Pro přidávání komentářů musíte být přihlášeni.