Program schůze tvořilo každoroční hodnocení činnosti oddílu ve všech oblastech, následovalo vystoupení hosta (Libor Slezák z Luhačovic) a po vyhlášení nej závodníků byl představen plán činnosti na letošní rok.

Jako nejlepší závodník za r. 2017 byl vyhlášen Jiří Hradil, který v MTBO obsadil na mistrovství světa 2. místo na klasické trati a 4. místo v závodu s hromadným startem. Na mistrovství Evropy vybojoval 8. místo ve sprintu.

Oceněni byli dále:

• Družstvo MTBO – Lenka Vavrysová, Vilma Králová, Václav Šňupárek, Jiří Hradil, Jan Graubner za 3. místo na MČR družstev,

• Iva Kavánková (D20) – za trojnásobné umístění v první desítce na mistrovstvích ČR (M ČR noční - 5. místo, M ČR krátká trať - 9. místo, M ČR klasická trať - 6. místo),

• A nově byli vyhlášeni i nejlepší žáci za rok 2017: Valentina Batani a Tobias Pekárek, kteří obdrželi po letech obnovenou cenu - putovní valašku.